Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Exkluzívne v ponuke TARGETreal. Rodinný dom s terasou neďaleko mesta Turčianske Teplice, už vo
235,000 € 2350 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj bezbariérový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov, na
419,990 € 3231 €/m²
2 izbový byt | Hlohová | 55 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 2 izbov
129,500 € 2355 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²
BRUNOVCE 2-IZBOVÝ BYT A1 s predzáhradkou Predstavujeme vám konkrétnu ponuku moderného 2-izbo
138,400 € 2386 €/m²
3 izbový byt | Jelšová | 66 m²
Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre
217,500 € 3229 €/m²
2 izbový byt | Jelšová | 115 m²
Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov
269,220 € 2341 €/m²
3 izbový byt | Jelšová | 80 m²
Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok
226,750 € 2834 €/m²
Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²
SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast
135,700 € 4554 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 132 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s
365,000 € 2765 €/m²
2 izbový byt | Vranovská | 60 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 1015 | 46.5 m²
Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája
94,900 € 2041 €/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Apartmánový dom na južnej strane ostrova Vir, pláž Miljkovica. Ostrov Vir sa nachádza cca 25
810,000 € 4355 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 85 m²
Vo vyhradenom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt na Wolkrovej ulici v Petržalke
335,000 € 3941 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²
NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²
Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Plánky | 140 m²
Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br
650,000 € 4643 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.