2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
196,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²
Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto
358,000 € 1551 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
262,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 96 m²
4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov
309,900 € 3228 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
Ponúkame na predaj murovanú tehlovú chatu so súpisným číslom v novovybudovanej rekreačnej oblas
149,000 € 2292 €/m²
2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²
ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska
247,000 € 5244 €/m²
3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²
HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária
450,000 € 4091 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS
265,000 € 2304 €/m²
Záhrada | Čunovo | 1,918 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok (1918m2) v obci Čunovo, ideálny pre výstavbu rekreačného
199 €/m2 199 €/m2
Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²
HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív
269,900 € 129 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro
100,000 € 1333 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²
Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor
118,000 € 1540 €/m²
2 izbový byt | Žitavská | 67 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo
212,000 € 3164 €/m²
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic
Info v RK
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
329,000 € 3559 €/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²
V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj
779,000 € 3043 €/m²
4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
274,990 € 3061 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Okres: Čadca Obec: Makov, Rozloha pozemku: 2.021 m2, Cena: 54.800 €, Uvedená drevenica sa n
54,800 € 685 €/m²
Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²
Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa
149,000 € 931 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 43 m²
Okres: Čadca Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha: 43 m2, loggia, vyvýšené prízemie, Cena: 4
430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici
210,000 € 4008 €/m²
4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br
650,000 € 4417 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.