2 izbový byt | Slavomírova | 54 m²
Niektoré byty ponúknu priestor. Iné ponúknu pocit, že ste doma hneď po otvorení dverí. Tento
181,000 € 3352 €/m²
1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²
COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie
185,000 € 4579 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 55 m²
COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,
630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri parku | 123 m²
Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny kompletne zariadený rodin
425,000 € 3455 €/m²
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic
Info v RK
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
329,000 € 3559 €/m²
Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²
Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr
99,000 € 5900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre
70,000 € 131 €/m²
Mezonet | Riečna | 240.67 m²
Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest
1,502,734 € 6244 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
777,000 € 6118 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa
760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie | 94 m²
Hľadáte výnimočné bývanie, kde sa moderné technológie spájajú s poctivou stavbou a veľkorysým p
228,300 € 2429 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
3 izbový byt | Ivanská cesta | 67 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný, plne zariadený 3 – izbový byt na najvyššom poschodí v Ovocn
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²
DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú
Cena dohodou
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet
221,000 € 1811 €/m²
Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²
Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len
107,990 € 5400 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.