Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS – Na prenájom dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.49 m²

HERRYS – Na prenájom dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v projekte Metropolis Realitná kancel

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 38 m²

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA Realit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,900 € 3394 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

487,000 € 6465 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²

HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,704 € 6834 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23066)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (734)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie