Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali
102,120 € 185 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Garáž | Gogoľova | 15 m²
Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n
30,000 € 2000 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²
Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa
182,547.6 € 44 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J
11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Družicová | 67 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
279,900 € 4178 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 148 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli
419,000 € 2831 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid
159,000 € 161 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 78 m²
Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j
349,900 € 4486 €/m²
2 izbový byt | Na výslní | 84 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie Štefana Moyzesa | 1,071 m²
EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BANSKEJ BYSTRICE Námestie Štefana Moyzesa | histori
1,500,000 € 1401 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.