3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka
227,000 € 2910 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami
Info v RK
Rodinný dom | 225 m²
Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt
179,990 € 800 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²
Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC
770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
Rodinný dom | Kúria | 325 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
259,000 € 797 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²
🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s
194,900 € 2745 €/m²
Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²
🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha
799,900 € 2388 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.