Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

PRI STUDNIČKE - na predaj obchodný priestor v blízkosti Železnej studničky

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²

Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

231,170 € 5248 €/m²

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

181,951 € 4255 €/m²

Top
Top

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REALFINN PREDAJ - NOVOSTAVBA V NOVÝCH ZÁMKOCH, RADOVÁ ZÁSTAVBA

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlavné Námestie | 180 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Ponúkame Vám na predaj novostavbu radovéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1555 €/m²

Top
Top

PREDAJ posledný 2-izbový byt s predzáhradkou – projekt PRI STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 48.36 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou výmerou 87,07 m², z čoho tvorí obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,355 € 6397 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, DNV, EISNEROVA.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

259,900 € 3531 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Bývanie bez starostí za cenu bytu

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dom, kde sa konečne nebudete tlačiť

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BÝVANIE S VLASTNÝM SADOM? Rodinný dom len 7 min. od NM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

125,000 € 977 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Devínska Nová Ves - pozemok 550 m2 na rekreačný dom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 550 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 550 m2, šírka 16 metrov vedený ako zastavaná plocha v lokal

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

47,000 € 85 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ŠTÝLOVÝ 3-IZB. BYT V NOVOSTAVBE MELROSE, TERASA, 2× PARKOVANIE

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²

BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rusovce

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30388)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie