RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka – Trenčín, Juh (záhrady za Halalovkou)

Reality Trenčín

Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

23,900 € 1494 €/m²

Top
Top

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM V NEMŠOVEJ

Reality Nemšová

Objekt pre obchod | Janka Palu | 81 m²

Dajte Nemšovej nový impulz na adrese, ktorú pozná každý. Máte víziu moderného bistra, remeselný

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite – Skalka nad Váhom, časť Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²

Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

75,000 € 102 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbový byt, 41 m², voľný ihneď

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐NOVÁ CENA 4 izbový byt, 73 m², voľný ihneď

Reality Prešov

4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kúpte si teraz 2izbový holobyt 54 m2 s úžasnou lodžiou (6m2) za neuveriteľných 165000 EUR a získajte bonus na parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 54 m²

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 3056 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlový loftový mezonet.

Reality Nitra

4 izbový byt | Trnavská | 114.07 m²

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

273,597 € 2399 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

AKTUÁLNE! LUNA REALITY PREDAJ Vaše nové rodinné bývanie s panoramatickým výhľadom, Sauberg, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²

LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

790,000 € 2894 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

269,900 € 830 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie