Rodinný dom | Fialková | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom v pokojnej časti mesta Galanta (časť Kolónia) na kon
320,000 € 2909 €/m²
3 izbový byt | Mikulášska ulica | 95 m²
Na prenájom ponúkame štýlovo zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí novostavby v
1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²
Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe
362,900 € 1210 €/m²
2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by
295,000 € 5540 €/m²
4 izbový byt | Palisády | 120 m²
Bývanie pri Bratislavskom hrade Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový byt v atraktívnej čast
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Obchodná | 60 m²
Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo
259,000 € 4317 €/m²
4 izbový byt | Čulenova | 114 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²
Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar
110,515 € 3565 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²
NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú
390,000 € 3120 €/m²
Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²
Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom
637,000 € 464 €/m²
1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten
226,000 € 3767 €/m²
Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²
Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso
223,900 € 1947 €/m²
Mobilný dom | Chorvátsko
Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n
80,000 € 976 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom 2,5-izb.byt v obytnom dome na 4.poschodí na ul. Čes
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²
Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej lokalite Mýto pod Ďumbiero
475,000 € 1583 €/m²
Obchodné priestory | Pribišova | 121 m²
Dlhé Diely – Pribišova – predaj nebytového priestoru o celkovej výmere 121 m2, nachádzajúceho s
1,240 €/m2 10 €/m2
Mezonet | Riečna | 240.67 m²
Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest
1,502,734 € 6244 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²
Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n
515,000 € 1907 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²
Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove
790 €/m2 790 €/m2
Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa
760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre
70,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | Pri Kríži | 253 m²
Dom, kde sa spája komfort, súkromie a praktické technológie pre každodenný život. Takto by sa d
679,000 € 2684 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.