Kancelárie, administratívne priestory | Tajovského | 100.9 m²
Elegantné kancelárie v srdci mesta – pracujte s historickým šarmom. Realitná kancelária TOBI R
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Žľaby | 1,952 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradné pozemky v obľúbenej lokalite Košíc
80 €/m2 80 €/m2
1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²
IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ, PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite
145,990 € 3717 €/m²
2 izbový byt | Nešporova | 55 m²
IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt
680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Centrum | 51 m²
2-izbový zariadený byt na prenájom v novostavbe DIAMON RESIDENCE v lukratívnom prostredí centra
450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | 200 m²
Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra
825,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh
297,000 € 417 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali
257,500 € 2488 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²
Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r
280,000 € 3333 €/m²
1 izbový byt | Medená | 33 m²
Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s
560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na
216,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou
217,900 € 3070 €/m²
2 izbový byt | Šustekova | 35 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe
209,000 € 5971 €/m²
3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²
Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma
144,900 € 2163 €/m²
Rodinný dom | Súmračná | 130 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z
599,000 € 4608 €/m²
Rodinný dom | Račianska | 160 m²
Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati
454,900 € 2843 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda
242,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Horná | 86.5 m²
Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²
Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono
209,000 € 2398 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.