2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²
Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik
289,000 € 4820 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,020 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Kozárovce, ktorý je situovaný v centre obce a vhod
Cena dohodou
2 izbový byt | Pražská | 49 m²
Bratislavské Staré Mesto dýcha úžasnou atmosférou, ktorú si, povedzme si pravdu, najlepšie môže
890 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 77 m²
Ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v tichej časti centra mesta Levice. Objekt v kt
Cena dohodou
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka
189,000 € 2124 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 66.09 m²
PRIPRAVUJEME DO PONUKY - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vá
179,990 € 2723 €/m²
Rodinný dom | Súmračná | 130 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z
599,000 € 4608 €/m²
5 a viac izbový byt | Janova Lehota | 176.11 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný byt v tehlovom dome v obci Janova Lehota, okres Žiar nad Hro
99,000 € 562 €/m²
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²
HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária
369,000 € 3521 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²
HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k
455,000 € 6636 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²
HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re
250,232 € 7135 €/m²
3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka
379,000 € 3764 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 51.76 m²
HERRYS - Na predaj 2-izbový byt vo vysokom štandarde v ocenenom projekte Metropolis Realitná k
353,704 € 6834 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.33 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v METROPOLIS, najlepšej prémiovej rezidencii na Slovensku Real
487,000 € 6465 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.