Lukratívne obchodné priestory v Apollo NIVY, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 216.95 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 146.93 m²

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

300m2 priestor so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, vysokými stropmi, 2 vstupmi a parkovaním, Hotel Bratislava TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seberíni

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Chata v nádhernom prostredí iba 12 km od Malaciek

Reality Vysoká pri Morave

Záhradná chatka | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v nádhernom prostredí iba 12 km od Malaciek. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Vysoká pri Morave

Cena dohodou

Priestory na pešej zóne v krásnej historickej budove, Michalská ulica-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 50.2 m²

Ponúkame na prenájom priestory v historickom objekte na pešej zóne Starého mesta na Michalskej

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,061.6 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 93.6 m²

Ponúkame na predaj obchodno-administratívny priestor nachádzajúci sa v administratívnej budo

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

252,720 € 2700 €/m²

3.000m2 kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch p

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v renomovanej budove TOWER 115, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 302 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratisl

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Polyfunkčný areál na PREDAJ

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | 40,000 m²

Ponúkame na predaj skladovo-výrobný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede s možnosťou rozší

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Obchodný priestor v centre na prenájom, Bratislava - Staré Mesto, 980m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Jesenského | 980 m²

Ponúkame na prenájom veľký obchodný priestor v centre mesta, neďaleko Štúrovej ulice, Bratis

Publikované: 26.04.2022 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Polyfunkčný areál v Rovinke - 112 004m2

Reality Rovinka

Iný objekt | 24,531 m²

Ponúkame na predaj areál veľkosti 112.004 m2 v Rovinke. Celý areál je oplotený a veľkú časť tv

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Špičková novostavba blízko Viedne a Bratislavy – termálne mestečko Frauenkirchen

Reality Frauenkirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Frauenkirchen

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v štádiu dokončenia, situované

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Frauenkirchen

560,000 € 4534 €/m²

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestory vhodné na fyzio, masáže, kliniku s parkovaním na Bajkalskej ulici, BAII, 394m2

Reality Bratislava-Ružinov

Športové priestory | Bajkalská | 394 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v Apollo BC 2, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 336.32 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. J

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 171.76 m²

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárie v blízkosti Eurovei – GAJOVA ulica, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 86 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Gajovej ulici v centre mesta, Bratislava 1, ne

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - ul. Bohrova, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Bohrova | 13.8 m²

Ponúkame na prenájom posledné dve voľné kancelárie (13,8 m2 a 16 m2) v administratívnej 5 posch

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Skladový priestor 405m² v Golden City na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v obchodnom centre Golde

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor 3x 18,5m² v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárske priestory (2 susediace) na Trenčianskej ul. v BA II - Ruž

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Priestory na Rebarborovej ulici v budove Harley Davidson na prenájom, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rebarborovej ulici, Bratislava-Ružinov, v poly

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skladovo – kancelárske priestory Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 300 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-obchodno-kancelársko-výrobné priestory na ulici Stará Vajnors

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na Cintorínskej ulici – Staré Mesto, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 60.24 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Cintorínskej ulici v centre Bratislavy I – St

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Pluhová, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 29.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 podlažnej administratívnej budove na Pluhovej ul

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23008)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie