Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst
99,750 € 1247 €/m²
1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda
115,000 € 2995 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²
STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ
161,000 € 159 €/m²
Objekt pre obchod | Janka Palu | 81 m²
Dajte Nemšovej nový impulz na adrese, ktorú pozná každý. Máte víziu moderného bistra, remeselný
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Miškech Dedinka | 150 m²
PREDAJ | Chalupa z roku 1830 – Lubina/ osada Miškech Dedinka Spol. ZAJO reality vám vo výhrad
59,900 € 399 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²
PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen
98,000 € 21 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 700 m²
Ponúkame Vám na predaj prevádzkové priestory s administratívnou budovou v Hornej Súči. Na pozem
218,000 € 311 €/m²
3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²
NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality
281,500 € 3392 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vystrkov | 460 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Hľadáte ideálne spojenie podnikania a komfortného bývania pod jednou st
520,000 € 1130 €/m²
4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²
Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P
550,000 € 3873 €/m²
Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²
Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným
310,000 € 912 €/m²
Záhrada | Partizánska | 496 m²
NA PREDAJ | Záhrada nad Partizánskou ul. v Trenčíne Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpe
40,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod
290,000 € 1208 €/m²
3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²
NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame
259,000 € 3548 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²
Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn. Vykurovanie domu
75,000 € 484 €/m²
2 izbový byt | Východná | 50 m²
NA PREDAJ | 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím. Spol. ZAJO Reality, s.r.o. vám výhradne
152,000 € 3040 €/m²
Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá
23,900 € 1494 €/m²
1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²
124,000 € 3091 €/m²
3 izbový byt | Šrobárova | 70.4 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú
184,800 € 2699 €/m²
3 izbový byt | Šrobárova | 70.4 m²
195,000 € 2770 €/m²
Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²
NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | K Výstavisku | 59 m²
Ponúkam na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59 m² s veľkou preskl
179,900 € 3049 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý
45,000 € 39 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr
57,000 € 2036 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.