ARETÉ REAL – PREDAJ OBCHODNÉHO AREÁLU SO SKLADOVOU HALOU, BUDOVOU OBCHODU A SLUŽIEB A VONKAJŠÍM SKLADOM

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Obchodná | 992 m²

Podnikajte vo vlastných priestoroch v TOP lokalite. Prípadne investujte do nehnuteľnosti s možn

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

Areté real- Predaj pozemku 716m2 s možnosťou výstavby chaty.

Reality Pezinok

Iný stavebný pozemok | Kučišdorfská dolina | 716 m²

Areté real - Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 716m2 s možnosťou výstavby chaty. Pozemok j

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,850 € 98 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PLECHOVEJ HALY NA SKOK OD CENTRA, PEZINOK, SNP

Reality Pezinok

Skladový objekt | SNP | 60 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom plechovú halu v

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo novú výstavbu

Reality Častá

Rodinný dom | 100 m²

Areté real- Predaj rodinného domu v tichej časti Častej – ideálne na rekonštrukciu alebo no

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Častá

139,900 € 1399 €/m²

Priestranný 2-izbový byt, loggia, Nivy, 54 m2, vlastný kotol

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pekný, svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4074 €/m²

Novinka
Novinka

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2743 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU, SLOVENSKÝ GROB, NOVÁ

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Nová | 120 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príle

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1750 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA NÁDHERNOM POZEMKU, BOROVÁ

Reality Buková

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Buková

104,900 € 1311 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 1-IZBOVÉHO BYTU V PEZINKU, BYSTRICKÁ

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Chceli by ste bývajť v zariadenom byte s výbornou občianskou vybavenosťou? Nech sa páči, príďte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 896 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, LIMBACH, SLNEČNÁ

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 896 m²

Kúp si pozemok pre jeden prípadne dva rodinné domy v zastavanej časti obce. Exkluzívne iba u n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

249,900 € 279 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Areté real, Predaj pozemku na priemyselnú výstavbu v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Priemyselná zóna | 754 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 754 m², nachádzajúci sa v obci Bernolákovo, o

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179,000 € 237 €/m²

Areté real - Predaj pozemku /trvalý trávny porast/ v Modre

Reality Modra

Iný poľnohosp. pozemok | 4,854 m²

Ponúkame na predaj trvalý trávny porast v katastri obce Modra, nachádzajúci sa v pokojnej a prí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5.5 €/m2 6 €/m2

ARETÉ REAL - BÝVANIE S PODNIKANÍM V CENTRE PEZINKA, JESENSKÉHO A HOLUBYHO

Reality Pezinok

Rodinný dom | Jesenského | 475 m²

Chceli by ste priblížiť podnikanie k svojmu bývaniu či naopak? Alebo len bývať? Nadovšetko v ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pezinok

749,900 € 1579 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 2725m2 STAVEBNÉHO POZEMKU AJ NA 2 DOMY, MODRA, HARMÓNIA, BADOGY

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Badogy | 2,725 m²

Chceli by ste si postavať dom na veľkom 2725 m2 pozemku prípadne na menšom 1068 m2 alebo 1656 m

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

438,540 € 161 €/m²

Areté real- prenájom slnečného 2 izbového bytu v centre Senca s loggiou, výťah.

Reality Senec

2 izbový byt | Hollého | 55 m²

Areté real -ponúkame Vám na prenájom v centre Senca 2 izbový byt na ulici Hollého. Nachádza sa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Senec

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ZÁHRADNÍCKA: NA PRENÁJOM PRAKTICKY ZARIADENÁ GARSÓNKA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 21 m²

Ponúkame na prenájom praktickú a útulnú garsónku s podlahovou plochou 21 m2 situovanú na 3 p.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Banská Štiavnica: stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta vhodný na výstavbu 8 RD

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Ľudmily Podjavorinskej | 6,200 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 6200 m2 nachádza

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

80 €/m2 80 €/m2

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (43,5 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Malacky: rodinný dom s možnosťou dvojgeneračného bývania a fotovoltickou elektrárňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Stupavská | 140 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom so sedlovou strec

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

194,900 € 1392 €/m²

!PROVÍZIU NEPLATÍTE! Trenčín – centrum: kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v tehlovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | Súdna | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný (60 m2) 2-izbový byt na Súdne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,200,000 € 3529 €/m²

Ludová štvrť: Priestranný (100 m2) 3-izbový byt so záhradou v zateplenom tehlovom dome

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt orientovaný do pri

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,000 € 3390 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30461)
Rodinné domy na predaj (23124)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie