Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s predzáhradkou v Trsticiach

Reality Trstice

3 izbový byt | 82 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj – útulný 3-izbový byt s predzáhradkou v Trstici

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trstice

139,990 € 1707 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok, na predaj Pata, 755m2

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | 755 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,990 € 142 €/m²

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Na predaj, 4 izbový rodinný dom Dvorníky, okres Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 110 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom v obci Dvorníky pri Hlohovci –

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 1318 €/m²

člen NARKS

Mezonetový byt s terasou na streche

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 148 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom 3-izbový mezonetový byt na Štetin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

POSEIDON Apartmán B-1 so záhradou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj výnimočný 4 izbový slnečný apartmán s n

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

347,950 € 3314 €/m²

Pozemok na výstavbu rekreačného domu v Knižkovej doline

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 889 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj slnečný pozemok na výstavbu budovy na i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

280,000 € 315 €/m²

RIVERS | Exkluzívny 4-izbový byt s parkovaním v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Realitná kancelária Rivers Real Estate Vám ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandardný mezonet v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS | Investičný pozemok v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Komerčná zóna | Československých tankistov | 6,066 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

99 €/m2 99 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

MALIBU Apartmán B2-4 PENTHAUS s lódžiou a strešnou terasou

Reality Cyprus

Apartmán | Cyprus

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný PENTHAUS s nád

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

405,950 € 4511 €/m²

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²