Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:2965 Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej a tichej obci Bánovce nad Ondavou, vzdialene
73,900 € 73900 €/m²
Objekt pre obchod | SNP | 1 m²
ID:2918 Ponúkame na predaj obchodný priestor vo vyhľadávanej časti Michaloviec – Sídlisko SNP:
125,000 € 125000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²
ID:3013 Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok pre rodinný dom v obci Chlmec: -ide o pozemo
1 € 1 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:2935 Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v obci Veľký Kamenec, 11 km od Kráľovskéh
52,900 € 52900 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 1 m²
ID:2908 Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, MOTOREST – REŠTAURÁCIA / PIZZERIA/ v obci Parchova
1 € 1 €/m²
Rekreačný pozemok | Hlavná | 1 m²
ID:2753 Ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Domaši – Dobrá: - nachádza sa v príjemnom prí
76,000 € 76000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:2867 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tibava, len kúsok od Sobraniec: -ide o poschodový
125,000 € 125000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²
ID:2788 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obľúbenej obci Lastomír, na skok od Michaloviec: -jedn
46,900 € 46900 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 1 m²
ID:2871 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Zemplínske Hradište: -úžitková plocha domu je
201,000 € 201000 €/m²
Rodinný dom | Čičarovská | 1 m²
ID:2775 Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkých Kapušanoch po kompletnej rekonštrukcii: -disp
169,900 € 169900 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²
ID:2767 Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v obľúbenej re
137,000 € 137000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stropkovská | 1 m²
ID:2668 Ponúkame na predaj pozemok v meste Svidník: -situovaný je medzi rodinnými domami, -má c
67,900 € 67900 €/m²
Rodinný dom | Veškovská | 1 m²
ID:2696 Ponúkame na predaj dom v tichej časti mesta Veľké Kapušany – Veškovce: -je v pôvodnom s
57,900 € 57900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:2677 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Nižný Hrabovec: -obec je vzdialená len 6 km od
105,000 € 105000 €/m²
Garáž | Turbínová | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Turbínovej ulici v Bratislave. Priestranná garáž ponúka pohodln
31,000 € 1632 €/m²
4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20 v Bratislave.
536,000 € 4873 €/m²
Iný objekt | Námestie Hraničiarov | 220 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom administratívnu budovu Nebytový priestor na prenájom na Námes
2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Jastrabia | 562 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok na Jastrabej ulici v Bratislave o výmere 562 m² v roz
Cena dohodou
Garáž | Pribinova | 14 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom parkovacie státie v Projekte EUROVEA na Pribinovej 38A v Brat
120 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Trenčianska | 110 m²
Od 1.7.2026 Vám ponúkame na prenájom veľký 4 izbový byt s balkónom na Trenčianskej ulici č. 20
1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 17 m²
Ponúkame Vám do podnájmu kanceláriu o veľkosti 17 m² na Prievozskej ulici č. 14 v Bratislave (b
Cena dohodou
Garáž | Plynárenská | 14 m²
Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe City Park na Plynárens
20,400 € 1457 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.