*BEZ PROVÍZIE**Bývanie na ZAČIATKU Petržalky, zariadenie, klimatizácia

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gercenova | 70.71 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený, 4-izbový byt (upravený s 3-izbového) po r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

NAJLEPŠIA PONUKA na trhu za STAVEBNÝ POZEMOK S NÁVRHOM PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

62,900 € 126 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - UL. OBRODY, KOŠICE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Obrody | 54 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na ulici Obrody v Košiciach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NÁJOM – 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Hollého ul., 67 m²

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Hollého | 67 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Hollého ulici v širšom centre No

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestor a komfort rozhodujú: moderný dom, relaxačná záhrada s bazénom, úsporné technológie, ihneď k dispozícii ..... odteraz výhodnejšie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

Novinka
Novinka

Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

Záujem o kúpu 2-izbového bytu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 761 m2 v Trenčianskej Teplej, časť Príles na predaj

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | Príles | 761 m²

BARBORA reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 761m2+ podiel na prístupovej ces

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

89,000 € 117 €/m²

NOVÁ CENA!NA PREDAJ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S POZEMKOM 878 M2 V SOBLAHOVE

Reality Soblahov

Rodinný dom | 150 m²

BARBORA reality Vám ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom situovaný v tichej uličke v Soblahove

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Soblahov

419,000 € 2793 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný domček v malebnej dedinke Stará Turá , časť Papraď na predaj

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 150 m²

Krásne okolie, pokoj a malebná príroda sú hlavnými atribútmi našej nehnuteľnosti , ktorú sme pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

125,000 € 833 €/m²

Máte záujem o kúpu 4 a 5-izb. bytu v NMNV

Reality Nové Mesto nad Váhom

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²

Ak hľadáte 4 až 5 izbový byt v NMNV neváhajte ma kontaktovať. Máme v ponuke OFF MARKET 4 a 5 iz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

199,000 € 2211 €/m²

HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA RODINNÝ DOM

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom od 150.000-180.000,- € , v lokalitách - Soblahov, Tu

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

NOVÁ CENA! VEĽKÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM NA PREDAJ V CETUNE

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | Cetuna | 200 m²

Tento dom s osobitou atmosférou je určený pre klienta, ktorý hľadá priestranný dom s rozľahlým

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

155,000 € 775 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt 96 m2, garáž, záhradka v NMnV na Trenčianskej ulici

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Trenčianska | 96 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 96 m2 s garážou, záhradkou, hospodárskou budovou

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

PREDAJ POZEMKU 13391 M2, KAT. ÚZEMIE NOVÁ DUBNICA V PRIEMYSELNEJ ZÓNE

Reality Nová Dubnica

Komerčná zóna | Priemyselná | 13,391 m²

DEVELOPERI, INVESTORI POZOR! Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne , kat. územie N

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

1,400,000 € 105 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie