Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit
149,000 € 179 €/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²
Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerová | 20 m²
Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²
Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa
135,000 € 818 €/m²
Komerčná zóna | Viničianska cesta | 1,678 m²
PODNIKAJTE BEZ NUTNOSTI KÚPY VLASTNEJ NEHNUTEĽNOSTI? René Bednarič Vám prostredníctvom realitn
0.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b
319,900 € 1941 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka
149,000 € 2640 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²
Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar
300 €/m2 300 €/m2
Rodinný dom | Pri Kockách | 196 m²
Ponúkame na predaj priestranný, veľmi pekný, výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom s
549,900 € 2898 €/m²
Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²
Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r
799,000 € 1499 €/m²
Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²
Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist
179,900 € 714 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská | 49.59 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor s parkovacím miestom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Hlavná | 80 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom o výmere 80 m², nachádzajúci sa
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hrnčiarska | 60 m²
Ponúkame na prenájom priestor o výmere 60 m², nachádzajúci sa na prízemí s priamym vstupom z ul
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²
799,000 € 1499 €/m²
Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²
Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite
799,900 € 14 €/m²
5 a viac izbový byt | 190 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene
1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Talihov dvor | 367 m²
Ponúkame na predaj oplotený pozemok v žiadanej lokalite Talihov dvor v Pezinku, ktorá je známa
94,900 € 259 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²
Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib
695,000 € 798 €/m²
Rodinný dom | Sv. Urbana | 88.25 m²
Ponúkame na predaj veľmi peknú, výborne dispozične riešenú novostavbu jednopodlažného rodinn
299,000 € 3388 €/m²
Objekt pre obchod | 207.88 m²
Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl
680,000 € 3271 €/m²
2 izbový byt | Mierová | 50 m²
Chceli by ste bývať v zariadenom 2-izbovom byte v kľudnej lokalite neďaleko centra mesta? Nech
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 677 m²
Hľadáte pozemok, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príl
104,900 € 155 €/m²
Vinica, chmelnica | 998 m²
Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred
8.5 €/m2 9 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.