Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 44 m²
Ponúkame na predaj výnimočný slnečný pozemok s chatou vo vyhľadávanej obci Marianka, len pribli
185,000 € 4205 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 905 m²
TUreality ponúkajú na predaj Ponúkame na predaj autentický dvojpodlažný zrubový dom nachádzajúc
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 4-izbový rodinný dom v Strekove / 20 árov / začatá rekonštrukcia Real I
67,000 € 558 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 34.1 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 3-izbový mobilný dom, nachádzajúci
72,000 € 2111 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kováčov | 96 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulnú a priestrannú 4-izbovú posch
110,000 € 1146 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rekreačný dom – novostavbu
130,000 € 2097 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²
130,000 € 2097 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²
ALL INCUSIVE REAL Vám ponúka na predaj chatku so záhradkou v záhradkárskej oblasti v meste Duna
60,000 € 1525 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 80 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v krásno
38,000 € 475 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jacovce | 16 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ZÁHRADU S CHATKOU V OBCI JACOVCE ( záhradkar
36,900 € 2306 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr
115,000 € 1150 €/m²
Záhradná chatka | 60 m²
Ponúkame Vám na predaj chatku na celoročné bývanie. Chatka je murovaná, na prízemí je obývačka
69,000 € 1150 €/m²
Záhradná chatka | Ľanová | 35 m²
Ponúkame Vám na predaj celoročne obyvateľnú chata po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Elsvit
74,000 € 2114 €/m²
Záhradná chatka | Zúgov | 32 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku na Zúgove postavenú na 3 ár pozemku s priamym prístupom
31,500 € 984 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 85.2 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ponúkame na predaj komfortný, kompletne zariad
109,900 € 1290 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 46 m²
Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú chatu sit
146,000 € 3174 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍNE na predaj Štýlovú trojpodlažnú celoročne o
259,990 € 2889 €/m²
Záhradná chatka | Drieňová | 64.11 m²
Kompletne zrekonštruovaná záhradná chatka na ideálnom slnečnom pozemku, miesto v nej si našla a
99,900 € 1864 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²
AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló
119,000 € 3051 €/m²
Záhradná chatka | Nemocničná cesta | 12 m²
MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj záhradnú CHATKU s krásnou okrasno
44,900 € 3742 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod salašom | 12 m²
Ponúkame na predaj záhradnú drevenú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávanej záhradkár
19,900 € 1658 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatu len na skok od Bratis
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Patince 15 kn | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu,viničný dom s rodiacim viničom v krásnom,malebnom prostredí neďale
19,990 € 300 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Patince 15 kn | 80 m²
19,990 € 300 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.