Chata, drevenica, zrub | Česká republika | Nový Hrozenkov | Nový Hrozenkov
Hľadáte dokonalé miesto na relax uprostred prírody, ktoré ponúka moderný komfort a štýlový diza
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | 133 m²
Ponúkame na predaj novopostavenú chatu – drevenicu v krásnom prostredí Horných Kysúc v obci Kor
375,000 € 2820 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Zrekonštruovaná drevenica a apartmánová prístavba na predaj v tichej pohraničnej dedinke Legnav
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Zrekonštruovaná drevenica a apartmánová prístavba na dlhodobý prenájom v tichej pohraničnej ded
960 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 101 m²
Na predaj ponúkam celoročne obývateľnú dvojpodlažnú chatu v obci Jelenec – časť Remitáž, okres
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Slnečné jazerá | 110 m²
Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz
300,000 € 2727 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 90 m²
Ponúkame na predaj chatu v obci Nová Bystrica v časti Skaličná dolina. Chata sa nachádza na upr
74,900 € 832 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Sielnica | 200 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Rekreačnú chatu v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve.
349,900 € 1750 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Východná | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s pozemkom s celkovou výmerou 300 m2 na Východnej ulici
18,000 € 1000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²
PONÚKAME NA PREDAJ JEDINEČNÉ CHATY V UZATVORENOM KOMUNITNOM AREÁLI 14 NOVOSTAVIEB KVALITNÝCH MU
187,495 € 4167 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Jánska Dolina | 480 m²
Unikátna nehnuteľnosť v priamom dotyku s divokou prírodou Nízkych Tatier, definovaná absolútnym
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1,900 m²
Ponúkame Vám na predaj unikátnu útulnú chata na okraji lesa – Malé Karpaty. Miesto, kde sa zas
84,900 € 45 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ovocinár | 50 m²
Ponúkame na predaj chatu v Stupave, záhradkárska osada Ovocinár. Chata stojí na pozemku s nád
62,000 € 1240 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj 17-ročnú rekreačnú chatu situovanú v obľúbenej oblasti Krčace v Bratisla
370,000 € 3700 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²
Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu
94,500 € 240 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Schiffelova | 250 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Holíči. Nachádza sa v tichej časti mesta, na priestra
194,000 € 776 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²
Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD
1 € 0 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 130 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 3-izbovú chatu v nádhernom prostredí Jedľových Kostolian. Ponúka úni
174,900 € 1345 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Zúgov | 27 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu so záhradou vo vyhľad
42,000 € 1556 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 20 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=vFpKbmnH7E8 Na predaj chat
39,900 € 1995 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²
Chata sa nachádza v pokojnom podhorskom prostredí, ktoré je situované v rámci k.ú. Janova Lehot
Cena dohodou
Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 0 m²
Chcete zrelaxovať a oddýchnuť si od uponáhľaného života v tichom podhorskom prostredí ? Ak áno
1,000 €/mesiac
Chata, drevenica, zrub | Demänová - Bodice | 0 m²
Výnimočná ponuka - lukratívna poloha - skvelá investičná príležitosť Realitná kancelária GERT v
360,000 €
Chata, drevenica, zrub | Vyšné Fabriky | 100 m²
Túžite po vlastnej chate na Liptove v lesnom prostredí? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre V
99,000 € 990 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.