Chata v Jasenovej pod Chočom

Reality Jasenová

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 38 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v malebnej obci Jasenová, priamo pod vrchom Choč. Chata má 3 na

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Jasenová

114,000 € 3000 €/m²

NOVÁ CENA:Stavebná parcela s chatkou- Veličná 884m2

Reality Veličná

Záhradná chatka | Nezadaná | 883 m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK S CHATKOU, VELIČNÁ, NA PREDAJ Realitná kancelária Dalmia Vám exkluzívne

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Veličná

129,000 € 146 €/m²

REKREAČNÝ BUNGALOV v srdci prírody – Manínska tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 42 m²

Rekreačné bungalovy v srdci prírody – Manínska tiesňava Ponúkame jedinečnú príležitosť na kúpu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

89,900 € 2140 €/m²

ASSENZIO – predaj rekreačnej chaty s pozemkom priamo pri Malom Dunaji

Reality Potônske Lúky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Hľadáte miesto, kde sa spojí kľud prírody s možnosťou aktívneho oddychu? Ponúkame vám rekreačnú

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Potônske Lúky

139,000 € 4633 €/m²

Predaj nadštandardnej chaty Donovaly

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardnú chatu v obľúbenom lyžiarskom stredisku na Donovaloch. Chat

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

Cena dohodou

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Investičný rekreačný objekt HÁJENKA v Zázrivej s privátnym wellness

Reality Zázrivá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 270 m²

Ponúkam na predaj Apartmánový dom / Drevenicu známu pod názvom HÁJENKA ZÁZRIVÁ nachádzajúcu sa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Zázrivá

359,000 € 1330 €/m²

člen NARKS

PORUBSKY | 4-izbová chata, ako teplo domova uprostred majestátnych Tatier

Reality Veľká Lomnica

Chata, drevenica, zrub | Ľadová | 110 m²

Nehnuteľnosti v rezorte Natur Property: Váš vlastný kúsok raja v srdci Vysokých Tatier Preds

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 03.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lomnica

388,885 € 3535 €/m²

Záhradná chata v Záhorskej Bystrici, lokalita Strmý vŕšok

Popis Záhradná chata v krásnom prírodnom prostredí Záhorskej Bystrice neďaleko rušných ulíc hla

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 31.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

119,900 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj novostavba - rekreačná chata v rekreačnej oblasti Domaša - Dobra v ktastri obce Kvakovce

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | Julová | 220 m²

Raymann real ponúka na predaj novostavbu - rodinnú celoročnú chatu v tichom prostredí so zel

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

Cena dohodou

Na predaj rodinná chata v Šugovskej doline

Reality Medzev

Chalupa, rekreačný domček | Šugovská dolina | 170 m²

Ponúkam na predaj peknú rodinnú priestrannu chatu v tichom prostredí s plnou zeleňou v Šugovsk

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzev

Cena dohodou

Predaj rodinnej chaty na Bradane - Ružín

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Raymann real ponúka na predaj rodinnú chatu v tichom prostredí so zeleňou v lokalite Bradan

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

Cena dohodou

Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Chalupa, rekreačný domček | 1,830 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1830 m² so starším rodinným domom, nachádzajúci

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Orechová Potôň

135,000 € 74 €/m²

Retro chata na Šugove vhodná na celoročné bývanie

Reality Medzev

Chalupa, rekreačný domček | Šugovská dolina | 140 m²

FÉNIX reality vám exluzívne ponúka na predaj chatu v rekreačnej oblasti Šugov, iba 35 minút od

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzev

85,000 € 607 €/m²

Znížená !Na predaj chalupa viničný domček Šalov okres Levice

Reality Šalov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Ponúkam na predaj udržiavaný viničný domček so súpisným číslom v tichej časti obce Šalov (okr

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Šalov

63,000 € 700 €/m²

Pozemok s rozostavanou rekreačnou chatou, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Na hriadkach | 124 m²

Na predaj ponúkame pozemok o výmere 379 m² v katastri Devínska Nová Ves, určený územným plánom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

220,000 € 1774 €/m²

NA PREDAJ, Záhrada s chatkou s vysporiadaným pozemkom - Vinohrady

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | 14 m²

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 459 m² – Vinohrady (NMnV – Čachtice) Hľadáte miesto na odd

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

27,000 € 1929 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom — priestor, kľud a potenciál

Reality Kráľovičove Kračany

Chalupa, rekreačný domček | Etreho krčany | 115 m²

Directreal Comfort - Predaj rodinného domu — Kráľovičove Kračany, časť Etreho Kračany, okres D

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovičove Kračany

95,000 € 826 €/m²

Horská rekreačná chata, Vrútky

Reality Vrútky

Chata, drevenica, zrub | Karvaša a Blahovca | 100 m²

Ponúkame na predaj horskú rekreačnú chatu v lokalite Vrútky – Karvaša Blahovca. Chata pozostáv

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 25.05.2025
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

52,000 € 520 €/m²

Na predaj murovaná rozostavaná chata pri lyžiarskom stredisku Drozdovo

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 119 m²

Na predaj dvojpodlažná rozostavaná murovanú chatu so sedlovou strechou a podielom na príjazdov

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

Na predaj záhradná chatka v Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhradná chatka | Partizánska | 11 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dub v Bánovciach nad Bebravou. Chatka

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bánovce nad Bebravou

12,000 € 1091 €/m²

Na predaj chata v Novej Bystrici – v srdci CHKO Kysuce

Reality Nová Bystrica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a štýlovú chatu o výmere 130 m² situovanú v nádhernom prostredí

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Nová Bystrica

229,000 € 1762 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Chata na pozemku 156m2 Jahodná/albaregia

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | albaregia | 100 m²

Delfia Real vám prináša do ponuky chatu na pozemku s rozlohou 156 m² v tichej a mimoriadne obľú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Murovaná záhradná chatka na predaj

Reality Snina

Chalupa, rekreačný domček | 48 m²

Uprostred malebnej prírody v záhradkárskej kolónii Pichoňka je na predaj záhradka o rozlohe 385

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Snina

16,900 € 352 €/m²

Rekreačná chata s vinohradom a výhľadom na Z. Šíravu

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Z. Šírava | 80 m²

Predáme zrekonštruovanú rekreačnú chatu s vinohradom na Z. Šírave, situovanú v lokalite nad V

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

105,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie