Chalupa, rekreačný domček | Výtocká | 74 m²
Predáme dvojpodlažnú murovanú chatu postavenú z pálenej tehly a dreva. Vek stavby je 1978 je po
69,000 € 932 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa
175,000 € 3125 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 104 m²
VIDEO: https://youtu.be/5tX74tPtdRI?feature=shared Realitná kancelária Real Property & Consult
75,000 € 721 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Komoča | 35 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj chatu v chatovej oblasti
44,000 € 1257 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 80 m²
Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj peknú poscho
85,000 € 1124 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Chľaba | 80 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. vám exkluzívne ponúka chatu v malebnej ob
39,900 € 499 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 0 m²
VIDEO: https://youtube.com/watch?v=di7lojYtPOM Ponuka: Predám peknú rekreačnú chatu 200 m od t
134,900 €
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 110 m²
PONUKA: Predám peknú poschodovú rekreačnú chatu len 300m od známeho termálneho kúpaliska v obci
203,000 € 1845 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 30 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj poschodovú murovanú chat
64,900 € 2163 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 0 m²
PONUKA: Predám poschodovú chatu v obľúbenej chatovej oblasti v Nových Zámkoch. Chata je obývate
38,000 €
Chalupa, rekreačný domček | Chľaba | 80 m²
A Real Property & Consulting s.r.o. ingatlaniroda exkluzívan kínálatában egy bájos hétvégi ház
39,900 € 499 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nezadaná | 156 m²
PrimeReal & Finance Vám ponúka jedinečnú chalupu, ktorá sa pýši výnimočnou polohou na konci mal
83,500 € 535 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 872 m²
TUreality ponuka na predaj výnimočnú, kompletne zrekonštruovanú chalupu (2018) v malebnej obci
244,000 € 280 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 651 m²
Hľadáte investičnú nehnuteľnosť v krásnom prostredí spojenú s relaxom? V tom prípade je Koliba
Cena dohodou
Záhradná chatka | Pod Hrádzou | 70 m²
Ponúkame na predaj záhradnú murovanú chatu o rozlohe 70 m2. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 32
68,300 € 976 €/m²
Záhradná chatka | Dubčekova | 22 m²
Ponúkame naprenájom rekreačný pozemok s modernou chatou v záhradkárskej osade priamo v Novom Me
350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o
138,990 € 2780 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chatu s jedinečnou atmosférou, situovanú priamo v les
133,000 € 1900 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 220 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chalupu v krásnej prírode S
385,000 € 1750 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nemá | 30 m²
Na predaj záhrada s chatkou pri jazere s mólom v katastrálnom území Kokšov - Bakša. Záhrada je
59,999 € 2000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 100 m²
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov.Ponúkame Vám na predaj domček ktorý je vhodný aj
75,000 € 850 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Španielsko
Luxusná vila na predaj v Santa Ponsa - Mallorka Hľadáte únik do raja? Nehľadajte ďalej. Táto
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | záhradkárska oblasť | 36 m²
V záhradkárskej oblasti Nižná Pokoradz pri Rimavskej Sobote sa skrýva miesto, ktoré spája oddyc
38,000 € 1056 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 1,290 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na PREDAJ budovu s veľkorysým pozemkom o výmere 3246 m2 v obci Vyšná Kameni
135,000 € 105 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.