Chata, drevenica, zrub | Beňovolehotská | 250.86 m²
ALTESSA Residence predstavuje spojenie prémiových horských chát na slnečných svahoch Kubínskej
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | 647 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu na slnečnom pozemku o výmere 647m2 v srdci Liptova.
104,990 € 162 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj štýlovú, ikonickú chalupu vo vyhľadávanej lokalite blízkosti v Nízky
174,000 € 435 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 20 m²
Ponúkame na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej lokalite v Novej Dubnici. Záhrada má rozl
22,000 € 1100 €/m²
Záhradná chatka | Trstínská cesta | 19 m²
Na predaj rekreačný pozemok s murovanou chatkou neďaleko mesta Trnava _________________________
58,000 € 3053 €/m²
Záhradná chatka | 523 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/WQUSPjugGxE TUreality ponúka vo výhra
96,990 € 185 €/m²
Záhradná chatka | 366 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatku v ZO Vinohrady v Novom Meste nad Váhom s ro
39,900 € 109 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 163 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj dva horské chalety v Demänovskej doline – ideálna investí
347,000 € 2129 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 48 m²
🏡 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – REKREAČNÉ CHATKY PRI VODE 🎣 Ponúkame na predaj dve drevené chatky (48
16,900 € 352 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
Ak hľadáte vhodné miesto na oddych, pokoj, relax, grilovanie či záhradkárčenie v blízkosti mest
54,000 € 900 €/m²
Záhradná chatka | 459 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 459 m², situovanú v pokojnej a
27,000 € 59 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prešovská cesta | 20 m²
Flegra Comfort Reality ponúka na predaj pekný, slnečný a rovinatý záhradný pozemok s chatkou.
43,000 € 2150 €/m²
Iný rekreačný objekt | 390 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený celoročne obývateľný rekreačný objekt so zrubom v obci Podhájs
450,000 € 844 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku - viničný domček vo vyhľadávanej vinohradníckej oblasti,
33,000 € 275 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 132.33 m²
Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj útulný záhradný domček situovaný na priestrannom poz
69,990 € 529 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 119 m²
Existujú miesta, ktoré si vás nájdu samy. Keď prejdete poslednú zákrutu lesnej cesty a pred va
299,000 € 2513 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Dolina | 110 m²
Ponúkame na predaj poctivú zrubovú chatu, ktorá nie je len nehnuteľnosťou, ale skutočným miesto
298,500 € 2714 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Reality Novohrad vám predstavuje na predaj túto útulnú rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v krá
48,800 € 976 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 101 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dvojpodlažný domček s bazénom v obci Vinné. Pozemok o výmere 425
112,900 € 1118 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 63 m²
Prémiová dvojpodlažná chata s wellness v srdci Demänovskej Doliny – Jasná TUreality ponúka na p
315,000 € 5000 €/m²
Záhradná chatka | Novosady | 216 m²
Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad
24,900 € 115 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Partizánska cesta | 136 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, nachádzajúcu sa v pokojnej mestskej časti Dolného Kubíne – Srň
390,000 € 2868 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Brodzany | 378 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj murovanú chatu s
29,000 € 77 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 376 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj murov
22,999 € 61 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.