3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3-4 izb. byt v pôvodnom stave v Ružinove
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²
Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí
Info v RK
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo
Cena dohodou
3 izbový byt | 45 m²
🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 50 m²
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 60 m²
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 50 m²
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 0 m²
Hľadám na kúpu 2i byt pre klienta v Prešove. V prípade ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajt
1 €
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 0 m²
Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 0 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 55 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta väčší 1 izbový alebo 2 izbový byt v Starom meste, širšie cent
250,000 € 4545 €/m²
2 izbový byt | - | 0 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 0 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo
Cena dohodou
3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta 1-izbový byt vo Vrábľoch na sídl. Lúky alebo Žitava. Podmienk
Cena dohodou
3 izbový byt | Petržalské korzo | 0 m²
Pre svojho konkrétneho klienta hľadám okamžite na kúpu 3 izbový byt v Ba V- Petržalka, ul. Kop
Cena na vyžiadanie
Garsónka | 22 m²
Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu alebo dlhodobý prenájom hotel, penzión, apartmánový dom a
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta zrekonštruovaný 1-izbový byt v Leviciach do 76000,- eur Prípadne
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu stavebný pozemok/ RD na zbúranie v Devíne. Cena do 400.
400,000 € 400000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rekreačný dom v Devíne. Cena do 300.000€. Platba v hoto