Prenájom: 2 izbový byt v obci Staškov (353-B)

Reality Staškov

2 izbový byt | Staškov | 62 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Staškov – 62 m² Ponúkame na prenájom veľký a svetl

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Staškov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANY!!!Predaj : 3 izbového bytu v obci Staškov ( 247-B)

Reality Staškov

3 izbový byt | Staškov | 71.27 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 71,27m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Staškov

126,659 € 1777 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom priamo v centre Turzovky s veľkým pozemkom

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj murovaný rodinný dom vo výnimočnej polohe priamo v centre mesta T

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Turzovka

169,000 € 754 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE!!! Na predaj usadlosť pri lese s dvoma chatami, hospodárskou budovou, 3948 m² pozemok, polosamota

Reality Klokočov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

REZERVOVANE!!! Ponúkame na predaj exkluzívnu usadlosť s časťou lesa a veľkým rovinatým pozemkom

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

159,500 € 1595 €/m²

člen NARKS

Na predaj: slnečný rovinatý stavebný pozemok – Raková (335-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalite Raková

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Raková

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

Predaj: Rekreačný pozemok v obci Čierne(228-P)

Reality Čierne

Rekreačný pozemok | Čierne | 638 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v malebnej obci Čierne o celkovej výmere 638 m2, ktorý je

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 26.08.2024
Pozemky na predaj Čierne

13,000 € 20 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok na výstavbu rekreačnej chaty (221-P)

Reality Staškov

Rekreačný pozemok | Staskov | 389 m²

Máte možnosť získať krásny rekreačný pozemok o rozlohe 389m2 v malebnej obci Staškov kde nájdet

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 14.08.2024
Pozemky na predaj Staškov

29,900 € 77 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka(103-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 880 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Predmier o

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

40,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok Makov, 864 m² + projekt rodinného domu | pripravené na výstavbu

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Makov s výmerou 864 m², ktorý predstavuje ideálnu ko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Makov

41,400 € 48 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok so základovou doskou – Oščadnica, všetko vybavené! (341-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | 417.5 m²

Hľadáte pozemok, na ktorom môžete okamžite začať stavať bez nekonečného behania po úradoch? Pre

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

89,000 € 213 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Lukratívny pozemok v obci Oščadnica (312-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 466 m²

Na predaj stavebný pozemok 460m2 - Oščadnica. Hľadáte miesto pre svoj budúci domov, rekreačný o

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

Info v RK

člen NARKS

Predaj: Lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca(090-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Horelica | 1,336 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Horelica o cel

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Čadca

75 €/m2 75 €/m2

člen NARKS

Predaj: Lukratívny pozemok v obci Makov (127-P)

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Makov | 863 m²

NA PREDAJ – Lukratívny pozemok 863 m² v obci Makov pri lyžiarskom stredisku! Hľadáte ideál

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Makov

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v obci Oščadnica (265

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oscadnica | 467 m²

Hľadáte ideálne miesto na výstavbu chaty, domu alebo na bezpečnú investíciu do budúcnosti? Ponú

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

39,990 € 86 €/m²

člen NARKS

Štýlová chalupa v obci Oščadnica | krb, sauna, balkón

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | 207 m²

Ponúkame na predaj štýlovú chalupu / rodinný dom v obľúbenej obci Oščadnica, ktorá zaujme príje

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

149,000 € 720 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: 3-izbový byt Žarec – 71,53 m², 2 balkóny, špajza

Reality Čadca

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

159,000 € 2223 €/m²

člen NARKS

Predaj: Garsónka v obci Oščadnica (361-B)

Reality Oščadnica

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

NA PREDAJ: Zariadená garzónka s parkovaním v srdci Oščadnice Ponúkame na predaj útulnú, komple

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

68,000 € 2720 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Nadštandardný rodinný dom v meste Čadca (210-P)

Reality Čadca

Rodinný dom | Podzávoz | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardnú novostavbu rodinného domu v meste Čadca, ktorá je vhodná

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Čadca

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 4-izbový mezonet priamo v centre Čadce – bývanie, ktoré si zamilujete (342-B)

Reality Čadca

4 izbový byt | 142 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 4-izbový mezonetový byt s rozlohou 142 m², ktorý sa nachádza v úp

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Čadca

198,990 € 1401 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Rodinný dom v meste Turzovka (323-D)

Reality Turzovka

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Na predaj priestranný 3-poschodový rodinný dom – skvelá investícia aj bývanie Hľadáte pr

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Turzovka

131,000 € 437 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v tichom prostredí – Zákopčie (okres Čadca)

Reality Zákopčie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,087 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 3 087 m² v obci Zákopčie, okres Čadca.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Zákopčie

41.7 €/m2 42 €/m2

člen NARKS

Chatka pri lese v obci Radôstka – súpisné číslo, voda na pozemku

Reality Radôstka

Chata, drevenica, zrub | 45 m²

Reality SLNOVRAT ponúka na predaj rekreačnú chatku v obci Radôstka, situovanú v príjemnom príro

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radôstka

49,900 € 1109 €/m²

člen NARKS

Predaj: Tradičná drevenica v obci Oščadnica(026-CH)

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Oščadnica | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodnú klasickú drevenicu, situovanú v obci Oščadnica. Postavená je na

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

73,900 € 1056 €/m²

člen NARKS

Predaj: Lukratívna chata v obci Korňa (310-CH)

Reality Korňa

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 186 m²

Ponúkame na predaj 4 samostatné novostavby rekreačných chát v malebnej obci Korňa, ktorá získal

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Korňa

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (22961)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie