Polyfunkčný objekt | Dunajská | 551 m²
Ponúkame na predaj investičný objekt v meste Gabčíkovo, situovaný priamo na Dunajskej ulici, v
280,000 € 508 €/m²
Skladový objekt | Medveďovská | 1,350 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priemyselný areál s veľkým potenciálom v meste Gabčíkovo, situo
399,900 € 296 €/m²
Výrobný objekt | Medveďovská | 1,350 m²
399,900 € 296 €/m²
2 izbový byt | Severná | 66.25 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj zrekonštruovaný a priestranný 2-izbový byt s balkónom, ktorý zauj
129,900 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N
222,000 € 4878 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 654 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc
189,000 € 289 €/m²
3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane
340,000 € 3335 €/m²
3 izbový byt | Beňadická | 78 m²
Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržal
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 654 m²
189,000 € 289 €/m²
5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit
340,000 € 3335 €/m²
3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²
Ponúkame na prenájom komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbr
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 654 m²
189,000 € 289 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²
340,000 € 3335 €/m²
3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²
Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve
450,000 € 4787 €/m²
Iný objekt na bývanie | Dunajská | 551 m²
280,000 € 508 €/m²
Objekt pre obchod | Dunajská | 170 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok priamo v centre Gabčíkova na Dunajskej ulici s celkovou v
99,900 € 588 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 1,418 m²
99,900 € 70 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 654 m²
189,000 € 289 €/m²
Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Šanco
115,000 € 1862 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Obchodné priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Obchodné priestory | Šancová | 62 m²
115,000 € 1855 €/m²
Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.