REB.SK 3-izb byt 88,3m2 v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Prenájom veľkého zariadeného 3,5i bytu Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 86 m²

REB.SK Ponúka na prenájom komfortný, klimatizovaný 3,5-izbový byt o výmere 86 m², ktorý sa nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt 29m2 v centre mesta Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský rad | 29 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt v 8-poschodovom bytovom dom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezervované - Veľký dvojizbový byt s dvoma loggiami, vlastným kúrením a vlastným parkovacím miestom

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 78 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj: - dvojizbový byt s dvoma loggiami nachádzajúci sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,000 € 2282 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v meste Šamorín, Školská ul., 12min od BA

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 66 m²

Hľadáte komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy alebo investičnú príležitosť? P

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

168,000 € 2545 €/m²

MODON | 1-izbový byt v novostavbe v historickom centre Šamorína – ideálny štart alebo investícia

Reality Šamorín

1 izbový byt | Gazdovský Rad | 67.6 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

MODON | Pohodlie pre každého člena rodiny – 4-izbový veľkometrážny byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | Gazdovský Rad | 147.36 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

MODON | Domov pre Vaše začiatky aj plány do budúcnosti - 2-izbový byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

2 izbový byt | Gazdovský Rad | 89.15 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

MODON | Bývanie, ktoré dáva zmysel dnes aj o pár rokov – 3-izbový byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Gazdovský Rad | 101.62 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

Kvalitná rekonštrukcia – nové rozvody, jadro v 3 izbovom byte v centre Šamorína

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 62 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj trojizbový byt v zateplenej panelovej, trojposchodovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Šamorín

186,000 € 3000 €/m²

Priestranný 2-izbový byt (55 m2) s balkónom – Školská 8, Šamorín – VOĽNÝ IHNEĎ

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 55 m²

Realitná kancelária Metrixreal vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom svetlý a mimoriadne p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ 3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, balkón, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | ulica | 68.16 m²

NA PREDAJ Čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Šamorín / úp.: 68,16 m2 + balkón 5,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

180,000 € 2641 €/m²

DIRECTREAL|Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Školská | 34 m²

Directreal Live - Predaj najlacnejšieho bytu v Šamoríne Kancelária Directreal Live ponúka na p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

114,900 € 3379 €/m²

DIRECTREAL|Príjemný 1-izbový byt na prenájom v skvelej lokalite

Reality Šamorín

1 izbový byt | Sídlisko Platan | 41 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na prenájom vkusne zariadený 1-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BOSEN | Garsónka na prenájom - Šamorin, okres Dunajská Streda

Reality Šamorín

Garsónka | Gazdovský rad | 28 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku v centre Šamorína, ktorá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dvojizbový byt v Šamoríne na Školskej ulici

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2 izbový byt 16min. autom od Bratislavy v Šamoríne na ulici Š

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt v Šamoríne, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 65.07 m²

Realitná kancelaária Realityfree ponúka na predaj príjemný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Šamorín

169,880 € 2611 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ |HF&HD | PREDAJ - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | 65.58 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v Šamo

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Šamorín

154,900 € 2362 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie