REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

2 izbový byt na predaj, ul. Budovateľská 4, Zborov

Reality Zborov

2 izbový byt | Budovateľská 4 | 55 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zborov

72,500 € 1318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ UL.

Reality Bardejov

3 izbový byt | Zafírová | 80 m²

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

219,000 € 2738 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ!!! 1. izbový byt, Bardejov, Partizánska

Reality Bardejov

1 izbový byt | Partizánska | 0 m²

PREDANÝ!!! Ponukám na predaj pekný, slnečný, priestranný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Predám 1 izbový byt, 33m2, loggia, Bezručová, Bardejov

Reality Bardejov

1 izbový byt | Bezručová | 33 m²

Ponúkam na predaj kompletne a precízne zrekonštruovaný 1. izbový byt v Bardejove, na ulici Bezr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bardejov

109,900 € 3330 €/m²

Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ID-3979 2-izbový byt BARDEJOV, Komenského ul. – NA PREDAJ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 1 m²

ID:3979 Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Komenského v B

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bardejov

119,900 € 119900 €/m²

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný 2 izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

2 izbový byt | Panské záhrady | 65 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny s nízkymi mesačnými platbami a to slnečný, p

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Kurima

72,800 € 1120 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Kurima

74,800 € 1133 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

1 izbový byt | Duklianska | 20.51 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

2 izbový byt v blízkom centre mesta, v Bardejove

Reality Bardejov

2 izbový byt | Štefánikova | 52 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

110,000 € 2115 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23067)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie