3 izbový byt | 65 m²
REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m
Cena dohodou
2 izbový byt | Budovateľská 4 | 55 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov
72,500 € 1318 €/m²
3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov
154,900 € 2245 €/m²
3 izbový byt | Zafírová | 80 m²
EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn
219,000 € 2738 €/m²
3 izbový byt | Nový sad | 63 m²
Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej
124,000 € 1968 €/m²
1 izbový byt | Partizánska | 0 m²
PREDANÝ!!! Ponukám na predaj pekný, slnečný, priestranný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukc
Cena dohodou
1 izbový byt | Bezručová | 33 m²
Ponúkam na predaj kompletne a precízne zrekonštruovaný 1. izbový byt v Bardejove, na ulici Bezr
109,900 € 3330 €/m²
2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou
164,900 € 2843 €/m²
3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²
VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea
136,990 € 1903 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 1 m²
ID:3979 Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Komenského v B
119,900 € 119900 €/m²
3 izbový byt | Slovenská | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl
Cena dohodou
1 izbový byt | - | 20.51 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du
87,990 € 4290 €/m²
2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²
Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A
Cena dohodou
2 izbový byt | Panské záhrady | 65 m²
Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny s nízkymi mesačnými platbami a to slnečný, p
72,800 € 1120 €/m²
3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²
Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3
74,800 € 1133 €/m²
3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p
133,000 € 2078 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný
155,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
155,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | - | 83.05 m²
154,000 € 1854 €/m²
3 izbový byt | - | 83.05 m²
154,000 € 1854 €/m²
3 izbový byt | ulica | 45 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý
89,000 € 1978 €/m²
3 izbový byt | ulica | 45 m²
89,000 € 1978 €/m²
1 izbový byt | Duklianska | 20.51 m²
87,990 € 4290 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 52 m²
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.
110,000 € 2115 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.