predaj 2 izb. tehlového bytu s vlastným kúrením, Myjava

Reality Myjava

2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj väčší 2 izbový tehlový byt s balkónom po čiastočnej re

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Myjava

95,000 € 1638 €/m²

prenájom 2 izb. bytu, Myjava

Reality Myjava

2 izbový byt | Dolná štvrť | 56 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na prenájom 2 izbový byt v kľudnej časti mesta Myjava. Byt o vým

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Myjava

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pripravujeme na predaj 2izbový byt Myjava

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

TUreality ponúka na predaj 2izbový byt v meste Myjava. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

76,000 € 1434 €/m²

3izbový byt v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,990 € 1559 €/m²

Predám 4izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

4 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt na Myjave o rozlohe 64m2, nachádzajúci sa na 1. poschod

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

145,000 € 2266 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Hľadáte ideálny domov pre mladú rodinku alebo výhodnú investičnú príležitosť? Ponúkame na pred

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Myjava

Info v RK

REZERVOVANE.Predám 4 izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

4 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt v Myjave rozlohe 78 m2. Poschodie: 7/8 Orientácia: SZ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

104,990 € 1346 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový slnečný byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | SNP | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

125,000 € 1866 €/m²

Novostavby 2i bytu na MYJAVE .

Reality Myjava

2 izbový byt | Marečka | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 51 m², nachádzajúci sa v novostavbe bytové

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

110,000 € 2157 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie