2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²
Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade
109,192 € 2211 €/m²
3 izbový byt | Dolná štvrť | 74 m²
A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj útulný priest
124,900 € 1688 €/m²
2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²
Archeus reality ponúka 2-izbový tehlový byt, v bytovom dome 🏠, v pokojnej časti mesta Myjava. N
87,990 € 1517 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite priamo v centre Myjavy, na Doln
83,000 € 1566 €/m²
3 izbový byt | 8. Apríla | 69 m²
KOĽKO ČASU DENNE STRÁCATE TÝM, ŽE STÁLE NIEČO NEMÁTE PORUKE? Ráno cesta do obchodu. Poobede ro
99,900 € 1448 €/m²
4 izbový byt | SNP | 63.5 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený byt v meste Myjava, ktorý prešiel staršou komple
146,000 € 2299 €/m²
2 izbový byt | Dolná štvrť | 53 m²
Máme pre vás novú ponuku dvojizbového bytu v centre mesta Myjava, neďaleko námestia. Byt sa n
83,000 € 1566 €/m²
2 izbový byt | Krmanova | 64 m²
F045 - 113 - PAMO Na predaj NOVINKA a zaujímavá PONUKA! 2,5 izbový byt v Myjave v tehlovom oby
117,000 € 1828 €/m²
4 izbový byt | SNP | 0 m²
003-114-RAFA Ponúkame na predaj 3i byt prerobený na 4i, v peknej tichej lokalite mesta Myjava,
145,600 €
4 izbový byt | SNP | 0 m²
145,600 €
3 izbový byt | Kapitána M. Uhra | 80 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Martin Vozár, kontakt: 0908 996 875, nehnuteľnosť s ID:
690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | kpt. M. Uhra | 16 m²
Investičná príležitosť: Predaj garsónky v podkroví bytového domu! Máme pre vás skvelú investič
32,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Staromyjavská | 67 m²
Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 68 m² v Myjave, ktorý preši
179,000 € 2672 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 70.6 m²
Exkluzívna ponuka: Priestranný a slnečný 3-izbový byt v Myjave Ponúkame na predaj priestranný
98,000 € 1388 €/m²
4 izbový byt | 130 m²
Ponúkame na predaj samostatnú bytovú jednotku o výmere 87 m², situovanú v rodinnom dome postave
100,000 € 769 €/m²
3 izbový byt | 130 m²
95,000 € 731 €/m²
3 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²
Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova
105,000 € 1419 €/m²
4 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²
105,000 € 1419 €/m²
4 izbový byt | 1. mája | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt o výmere 79 m², situovaný na 2. poschodí by
Info v RK
4 izbový byt | Pažického | 88 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii s výmerou 88 m², situov
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | 33 m²
Ponúkame na predaj garsónku na Bradáčovej ulici. Byt je v pôvodnom stave. Výmera podlahovej pl
59,000 € 1788 €/m²
Garsónka | 33 m²
Ponúkame na predaj garsónku v pôvodnom stave. Nachádza sa v širšom centre mesta Myjava. Výmera
59,000 € 1788 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja
109,990 € 1719 €/m²
3 izbový byt | Pažického | 69 m²
Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt po rekonštrukcii v centr
100,000 € 1449 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.