Prenájom spevnených plôch v logistickom areáli na Fiľakovskej ceste, Lučenec

Reality Lučenec

Spevnené plochy | Fiľakovská cesta | 100 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu spevneného plochy, kancelárie, potencionálne aj veľkokapacitné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na prenájom Lučenec

0.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

Predaj garáže v centre mesta Lučenec - Uzavretý areál

Reality Lučenec

Garáž | Kolonáda | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v strategickej lokalite p

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,500 € 912 €/m²

Ponuka na prenájom obchodného priestoru /880 m2/ v centre Lučenca.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 880 m²

TUreality Vám ponúkajú na prenájom, obchodný priestor v centre okresného mesta Lučenec na Novoh

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom za 49 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 1688 m2 za 49 500 € v Egyházasgerge. Na pozemku je studňa, gar

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,500 € 275 €/m²

Na predaj rodinný dom za 46 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 88 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 1 700 m2 v Karancslapujto za 46 500 €. Dom je podpivničený, na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

46,500 € 528 €/m²

Murovaná chata ID2261

Reality Lučenec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame na predaj murovanú zariadenú chatu v záhradkárskej oblasti v časti Lučenec - Fabianka.

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

39,500 € 859 €/m²

Na predaj domček v pôvodnom stave za 22 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 45 m²

Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 22 500 €, na pozemku 593 m2. Potrebná rekonštrukcia. V d

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

22,500 € 500 €/m²

Predaj,murovaná garáž v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

Garáž | Dobrá | 18 m²

PONUKA NA PREDAJ:Murovaná garáž zo súpisným číslom a vlastným pozemkom v Lučenci ZÁKLADNÉ INFO

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,990 € 944 €/m²

Unikátna lokalita - pozemok pre dom aj podnikanie

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Dr. Herza | 460 m²

Ponúkam na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 460 m² v úplnom centre Lučenca, na ulici Dr. Her

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

85,000 € 185 €/m²

Ponuka na predaj: Rodinný dom v širšom centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Haličská | 140 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej lokalite me

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

125,000 € 893 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom za 49 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 170 m²

Na predaj v Litke 4 izbový tehlový rodinný dom na pozemku 1435 m2 za 49 000 €. Dom má peknú záh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,000 € 288 €/m²

Elegantný a priestranný dom pre milovníkov komfortu a súkromia v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Svätoplukova | 220 m²

DOM, KDE ZAČÍNA VÁŠ PRÍBEH Predstavte si miesto, kde sa každý deň začína pokojom a končí pocito

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

360,000 € 1636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálny priestor pre vaše plány – záhradka v Lučenci

Reality Lučenec

Záhrada | Osada | 385 m²

Kombinácia pokoja, prírody a možností realizácie vlastných plánov. Ponúkame na predaj záhradku

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

38,500 € 100 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Bývanie blízko centra mesta – rodinný dom v Lučenci Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica nová | 120 m²

VYRIEŠTE SVOJE BÝVANIE – RÝCHLA REAKCIA – VÝHODNÁ CENA!!! Bývajte blízko centra mesta – pries

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lučenec

225,000 € 1875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Multifunkčný reprezentatívny obchodno–skladový objekt v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Zvolenská cesta | 280 m²

Zrekonštruovaný obchodný a skladový objekt s celkovou úžitkovou plochou 280 m², situovaný na st

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

283,000 € 1011 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Pokojné bývanie v Lučenci - dva a pol izbový byt

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si priestor podľa svojich potrie

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite na Rúbanisku v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

78,300 € 2061 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v roku 2023 na ulici Maršála Malinovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto krásne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,700 € 2214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ 2 x 2i byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 38 m²

Ponúkame Vám výnimočnú investičnú príležitosť v podobe dvoch 2-izbových bytov, ktoré sú po komp

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

152,000 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

Znížená cena. Predaj rod. domu a komplex budov v Lučenci časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Gemerská cesta | 927 m²

Ponúkame Vám na predaj Rod. dom a komplex budov v Lučenci - Opatová vhodný na bývanie a podni

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

155,000 € 167 €/m²

Veľký slnečný 2- izb. byt v Lučenci - Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v Lučenci na ul. Továrenská. Nachádza sa na I. poschodí v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,500 € 1342 €/m²

NA PREDAJ, Rodinný dom so zimnou záhradou v Lučenci blízko parku a centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 294 m²

Na predaj v okresnom meste Lučenec, v blízkosti parku, centrum do pár minút, tehlový poschodový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

297,000 € 1010 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Rodinné domy na predaj (23124)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie