Chorvátsko na predaj: Apartmán len 200 m od mora na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 3295 €/m²

Chorvátsko - Kompletne zariadená novostavba len 50m od mora v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj zariadenýý apartmán v Privlake, atraktívnej lokalite neďal

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 4598 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj moderné apartmány so záhradou za výhodnú cenu!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nove Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderné apartmány v novostavbe (plánované dokončenie 2026)

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

156,000 € 3250 €/m²

Chorvátsko - Zariadený apartmán s výhľadom na more len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný apartmán na predaj na ostrove Vir v Chorvátsku Nachádza sa na prvom poschodí budovy s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3538 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj novostavba zariadeného apartmánu so spoločným bazénom

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán so spoločným bazénom na vyhľadávanom o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

175,000 € 2917 €/m²

Chorvátsko -ostrov Vir - Na predaj útulný kompletne zariadený apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

239,000 € 4268 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Investičný projekt na zástavbu radovej výstavby10 rodinných domov - Malženice

Reality Malženice

Pozemok pre rodinné domy | 6,272 m²

Na predaj pozemok v obci Malženice o výmere 6.272 m2 určený v územnom pláne obce na individuáln

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malženice

Info v RK

Ponúkam na predaj rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 200 m²

Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2745 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok KAJAL

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

V predaji – pozemok o výmere 590 m2 na zastavanie rodinným domom v intraviláne obce Kajal vzdia

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kajal

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlové bývanie v centre Bratislavy na Záhrebskej ul., 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garážové státie na Mýtnej

Reality Bratislava

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Štýlové bývanie v centre Bratislavy – 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garáž

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava

259,000 € 4544 €/m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | 375 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Sú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krakovany

79,900 € 213 €/m²

Stavebný pozemok v obci Krakovany /944 m2/

Reality Krakovany

Pozemok pre rodinné domy | 944 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Pozemok sa nachád

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krakovany

79,900 € 85 €/m²

WFG | Na prenájom kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-izbový byt s dvomi loggiami

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3-izbový byt 70,4 m² na predaj | Hájik, Žilina | 176 000 €

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 70.4 m²

Na predaj ponúkame 3+1 izbový byt s loggiou v stabilnom bytovom dome na Hájiku v Žiline — lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

176,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

WFG | Na predaj 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 587 m², južná orientácia – Ovčiarsko pri Žiline

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 587 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite obce Ovčiarsko, ktorá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

85,000 € 145 €/m²

Penthouse s dvomi terasami, výťahom a záhradou /125m2/ v rodinnom dome_Zátišie, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 125 m²

3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 3599 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Historický, dizajnový, mestský 3 izb. byt /76m2/ Župné námestie, Staré Mesto, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Župné námestie | 76 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=YPPeKF4KV4f Exkluzívne Vá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočná ponuka v Budatíne: Dom s rozsiahlou záhradou a južnou orientáciou

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná | 250 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý predstavuje kombináciu komfort

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Žilina

235,000 € 940 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Alternatíva k 1-izbovému bytu: Dom v Žiline (centrum)

Reality Žilina

1 izbový byt | Jána Milca | 38 m²

Hľadáte 1-izbový byt v centre? Získajte viac – útulný domček s vlastným kúrením a potenciálom r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Žilina

153,000 € 4026 €/m²

Veľkometrážny LOFT v centre BRATISLAVY 110m2, aj pre študentov, 4 izby

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 110 m²

Veľkometrážny LOFT v centre BRATISLAVY 110m2, V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 4 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj bývalý areál školy - Mošovce

Reality Mošovce

Polyfunkčný objekt | Na Drienok | 8,568 m²

Na predaj bývalý školský areál Spojenej školy v Mošovciach v zastavanom území obce. Budovy škol

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Mošovce

2,600,000 € 303 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie