**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Chorvátsko- Dom s výhľadom na more blízko pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2277 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Chorvátsko , Privlaka - Exkluzívne na predaj dvojdomy s bazénom – novostavba, 200 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

398,000 € 2671 €/m²

Novostavba dom s bazénom a výhľadom na more Chorvátsko - Vrsi

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3173 €/m²

Chorvátsko -Novostavba apartmánu len 150m od mora s výhľadom na more na ostrove Vir - Jadro pláž

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2952 €/m²

Chorvátsko - Na predaj novostavba apartmánu v centre ostrova VIR

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán v novostavbe na ostrove Vir. Apartmán

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

197,000 € 2814 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

Chorvátsko na predaj: Apartmán len 200 m od mora na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 3295 €/m²

Chorvátsko - Kompletne zariadená novostavba len 50m od mora v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj zariadenýý apartmán v Privlake, atraktívnej lokalite neďal

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 4598 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj moderné apartmány so záhradou za výhodnú cenu!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nove Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderné apartmány v novostavbe (plánované dokončenie 2026)

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

156,000 € 3250 €/m²

Chorvátsko - Zariadený apartmán s výhľadom na more len 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Moderný apartmán na predaj na ostrove Vir v Chorvátsku Nachádza sa na prvom poschodí budovy s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3538 €/m²

Chorvátsko, ostrov Vir - Na predaj novostavba zariadeného apartmánu so spoločným bazénom

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán so spoločným bazénom na vyhľadávanom o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

175,000 € 2917 €/m²

Chorvátsko -ostrov Vir - Na predaj útulný kompletne zariadený apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

239,000 € 4268 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Investičný projekt na zástavbu radovej výstavby10 rodinných domov - Malženice

Reality Malženice

Pozemok pre rodinné domy | 6,272 m²

Na predaj pozemok v obci Malženice o výmere 6.272 m2 určený v územnom pláne obce na individuáln

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malženice

Info v RK

Ponúkam na predaj rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 200 m²

Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2745 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok KAJAL

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

V predaji – pozemok o výmere 590 m2 na zastavanie rodinným domom v intraviláne obce Kajal vzdia

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kajal

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlové bývanie v centre Bratislavy na Záhrebskej ul., 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garážové státie na Mýtnej

Reality Bratislava

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

Štýlové bývanie v centre Bratislavy – 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garáž

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava

259,000 € 4544 €/m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

WFG | Na prenájom kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-izbový byt s dvomi loggiami

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie