3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa
310,000 € 2952 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán v novostavbe na ostrove Vir. Apartmán
197,000 € 2814 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide
165,000 € 2750 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám
145,000 € 3295 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj zariadenýý apartmán v Privlake, atraktívnej lokalite neďal
360,000 € 4598 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nove Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderné apartmány v novostavbe (plánované dokončenie 2026)
156,000 € 3250 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Moderný apartmán na predaj na ostrove Vir v Chorvátsku Nachádza sa na prvom poschodí budovy s
230,000 € 3538 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán so spoločným bazénom na vyhľadávanom o
175,000 € 2917 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj útulný prízemný apartmán na obľúbenom ostrove Vir, pripra
239,000 € 4268 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz
140,000 € 3182 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,272 m²
Na predaj pozemok v obci Malženice o výmere 6.272 m2 určený v územnom pláne obce na individuáln
Info v RK
Rodinný dom | Vajnory | 200 m²
Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz
549,000 € 2745 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
V predaji – pozemok o výmere 590 m2 na zastavanie rodinným domom v intraviláne obce Kajal vzdia
Info v RK
2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²
Štýlové bývanie v centre Bratislavy – 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garáž
259,000 € 4544 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz
65,000 € 63 €/m²
Rodinný dom | 375 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Sú
79,900 € 213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 944 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 944 m² v obci Krakovany, okres Piešťany. Pozemok sa nachád
79,900 € 85 €/m²
2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jedlíkova | 70.4 m²
Na predaj ponúkame 3+1 izbový byt s loggiou v stabilnom bytovom dome na Hájiku v Žiline — lokal
176,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla
249,900 € 3377 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 587 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite obce Ovčiarsko, ktorá
85,000 € 145 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 125 m²
3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz
449,900 € 3599 €/m²
3 izbový byt | Župné námestie | 76 m²
3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=YPPeKF4KV4f Exkluzívne Vá
429,900 € 5657 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 250 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý predstavuje kombináciu komfort
235,000 € 940 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.