Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac
309,900 € 2583 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 56 m²
Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²
Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat
579,000 € 430 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²
Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK
Cena dohodou
2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²
Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)
830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU
412,300 € 3239 €/m²
4 izbový byt | Búdková | 113 m²
Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes
699,000 € 6186 €/m²
5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²
Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²
Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n
11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v modernej novostavbe v Petrčane. Nachádza na by
199,000 € 3519 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.
259,000 € 3720 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo
279,000 € 3000 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu za výhodnú cenu na ostrove Vir v Chorvátsku. M
219,000 € 3130 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138.66 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu v obci Podkozince, miestnej časti obce Lubina, v pokojnom
130,000 € 938 €/m²
2 izbový byt | Na barine | 49 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit
770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²
Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátsko
OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD
230,000 € 2277 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac
185,000 € 4111 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts
328,000 € 3952 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z
250,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
398,000 € 2671 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr
330,000 € 3173 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa
310,000 € 2952 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj 3 - izbový apartmán v novostavbe na ostrove Vir. Apartmán
197,000 € 2814 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.