Zariadený rodinný dom – 7 ročná novostavba v pokojnej obci Horné Mýto (13 km od Dunajskej Stredy)

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | Nový rad | 39 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

129,500 € 3321 €/m²

Rodinný dom -novostavba na krásnom 13 á pozemku spolu s trojgarážou

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

309,900 € 2583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**SKVELÁ POLOHA**viacúčelové priestory v RUŽINOVE**

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 15.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne a skladové priestory v mestskej časti Bratislava-Ružinov n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Zariadený apartmán blízko mora, Chorvátsko - Petrčane

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v modernej novostavbe v Petrčane. Nachádza na by

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

199,000 € 3519 €/m²

Chorvátsko: Novostavba apartmánu s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3720 €/m²

Chorvátsko - Na predaj apartmán 3x spálňa na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám ponúka na predaj apartmán na ostrove Vir v Chorvátsku. Má výmeru 85,7 m2 pozo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

279,000 € 3000 €/m²

Novostavba apartmánu v centre ostrova Vir -Chorvátsko

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu za výhodnú cenu na ostrove Vir v Chorvátsku. M

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

219,000 € 3130 €/m²

**Chalupa s dušou, jedinečná atmosféra, historický dom**

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138.66 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu v obci Podkozince, miestnej časti obce Lubina, v pokojnom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

130,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Chorvátsko- Dom s výhľadom na more blízko pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2277 €/m²

Chorvátsko, ostrov VIR- na predaj novostavba apartmánu v blízkosti mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v novostavbe v blízkosti mora na ostrove Vir. Nac

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Chorvátsko-Na predaj apartmán so strešnou terasou a bazénom - Privlaka

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK vám ponúka na predaj apartmán so strešnou terasou len 200 m od pláže v Chorváts

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

328,000 € 3952 €/m²

Exkluzívne na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán (80 m²) so strešnou terasou na ostrove Vir!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Splňte si sen o živote pri Jadrane! Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj nádherný, kompletne z

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

250,000 € 3125 €/m²

Chorvátsko -Novostavba apartmánu len 150m od mora s výhľadom na more na ostrove Vir - Jadro pláž

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

310,000 € 2952 €/m²

Chorvátsko , Privlaka - Exkluzívne na predaj dvojdomy s bazénom – novostavba, 200 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

398,000 € 2671 €/m²

Novostavba dom s bazénom a výhľadom na more Chorvátsko - Vrsi

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s bazénom vo Vrsi v Chorvátsku. Na pr

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3173 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie