Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 110 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tes

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 401 m2) vo Vajnoroch časť. Štrkové

Reality Bratislava-Vajnory

Rekreačný pozemok | 14,401 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok s 3 parcelami pre šport a rekreáciu (13 932, 292 a 177 = 14 4

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

140 €/m2 140 €/m2

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu na Stavbárskej - Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

2-izbový byt – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 53 m²

2-izbový byt – Bratislava, Vajnory 53 m² 1. poschodie (zvýšené prízemie) 2 izby kuchyňa + o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme skladové priestory s rozlohou 500–1000 m²

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 750 m²

Pre klienta hľadáme skladové priestory s rozlohou 500–1000 m² v Bratislave alebo v okolí mesta.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Malacky

Cena dohodou

Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 668 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (Záhrada = 668 m2) s priamym prístupom z Bojnickej ulice.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

132,000 € 198 €/m²

Prenájom útulného nového 2-izbového domčeka so záhradkou v centre Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 45 m²

Prenájom útulného nového 2-izbového domčeka so záhradkou v centre Malacky Ponúkame na prenájom

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Malacky

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Thajsko Na prenájom 3 izbový dom s bazénom a parkovaním

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Na prenájom komplet zariadený dom s bazénom blízko letiska na Phukete. V cene: čistenie bazéna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na prenájom

1,275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada - Pionierska ulica, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 300 m²

V zastúpení vlastníka predáme pozemok - druh pozemku Záhrada. Nachádza sa na Pionierskej ulici.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 157 €/m²

Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²

#4464V. Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur Ponúkame na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

82,000 € 115 €/m²

Na predaj stavba s malým pozemkom Čalovec

Reality Čalovec

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

V obci Čalovec 80 km od BA ponúkame na predaj pozemok s rozmermi 208 m2, z toho zastavaná časť

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Čalovec

24,900 € 383 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, Senec, Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²

V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Senec

235 €/m2 235 €/m2

Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8 Minút v rodinnom raji na Šumave - Strážný

Reality Strážný

Rodinný dom | Česká republika | Strážný |

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Strážný

230,000 € 3026 €/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na prenájom kancelárie na prízemí, 1. posch. 2.posch. a 4.posch. od výmery 17- 20m2 do 39 m2 v BA - Bárdošová (Kramáre)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 1 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na prízemí 1. posch. 2.posch. a 4.posch. od výmery 17- 2

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Pozemok na stavbu RD: 732 m2, Poľovnícka, všetky IS k dispozícii

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 732 m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove o celkovej výmere 732 m2 so šírkou 13 metrov. Táto lo

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

214,900 € 294 €/m²

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 36 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline

Reality Žilina

Skladový objekt | 8,694 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline. Rozloha = 10 512

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | 2,965 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove. Rozloha = 2965 m2 Prízemie Minimálna d

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Prešov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavbu solárnej, fotovoltaickej elektrárne

Reality Dolná Streda

Priemyselná zóna | Dolná Streda | 48,000 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavb

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

280,000 € 6 €/m²

Lesné pozemky v katastri Bratislava - Dúbravka na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

Lesná pôda | Plachého | 14,800 m²

V zastúpení vlastníka predáme lesné pozemky v katastri obce Dúbravka. Jedná sa o jednotlivé po

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

6 €/m2 6 €/m2

Na predaj novostavba RD v obci Kútniky pri Dunajskej Strede

Reality Kútniky

Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²

Na predaj nový tehlový 4 izb. samostatný RD - bungalov pred dokončením v rozmere 13 x 10 m + t

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Kútniky

209,900 € 1478 €/m²

Na predaj 3 stavebné rekreačné pozemky v Gabčíkove – časť Dedinské Ostrovy

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Dedinské Ostrovy | 450 m²

Ponúkame na predaj 3 rovinaté, slnečné pozemky pravidelného tvaru vedľa seba v náručí krásnej

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

33,750 € 75 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie