AVENUE I polyfunkčná budova na frekventovanej ulici, BA II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | 330 m²

Na predaj moderná polyfunkčná budova s veľmi dobrou dostupnosťou v lokalite Podunajské Biskupic

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

649,000 € 1967 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4836 €/m²

AVENUE |EXKLUZÍVNY PODKROVNÝ 4-IZBOVÝ BYT, 118 m² – HLBOKÁ RESIDENCE, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Spoločnosť AVENUE RE ponúka na prenájom moderný a priestranný podkrovný 4-izbový byt s celkovou

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, výrobno-skladová zateplená, vykurovaná hala, Báhoň.

Reality Báhoň

Skladový objekt | Potočná | 1,188 m²

Na prenájom kvalitná novovybudovaná, zateplená, vykurovaná výrobno - skladová hala, ktorá sa na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | klimatizované admin priestory po rekonštrukcii, už od 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Nobelova | 600 m²

[b]Na prenájom kompletne zrekonštruované, nezariadené klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | Administratívne priestory na Grösslingovej ul.STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Grösslingova | 169.3 m²

Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory na

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | Investičná príležitosť - pozemok Veľké Vozokany

Reality Veľké Vozokany

Orná pôda | 1,841 m²

Spoločnosť AVENUE / by TEAM LEXXUS ponúka na predaj pozemok vo výlučnom vlastníctve o výmere 18

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Vozokany

20,000 € 11 €/m²

Exkluzívna vila „VILLA TOSCANA“ s bazénom, wellness, vínnou pivnicou a domácim kinom

Reality Pottendorf

Rodinný dom | Rakúsko | Pottendorf | Neustiftgasee

AVENUE RE ponúka na predaj výnimočnú rezidenciu v stredomorskom štýle na pozemku s výmerou 1 35

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pottendorf

1,280,000 € 5590 €/m²

AVENUE | Luxusný 5i byt Rezidencia Hlboká, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Hlboká | 160 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný byty situovaný v majestátnej a elegantn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - obchodný priestor, open space, v novostavbe, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Račianska | 200 m²

[b]Na prenájom atraktívne nebytové priestory /200 m2/, vhodné ako vzorková predajňa, kancelárie

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AVENUE | reprezentačné kancelárske priestory s parkovaním, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Štefánikova | 165.7 m²

Na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na treťom poschodí komplexne zrekonštruovanej

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,154 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AVENUE | administratívne priestory v novostavbe, Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Budatinská | 1,678.9 m²

[b]Na predaj administratívne /nebytové/ priestory na dvoch podlažiach, na prízemí a 1. poschodí

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

AVENUE | obchodný priestor v novostavbe, Trenčín.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Halalovka | 134.1 m²

[b]Na predaj obchodný priestor v novostavbe,[/b] Priestor veľkosti 134,10 m2, je súčasťou novos

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

185,000 € 1380 €/m²

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | Investičný nebytový priestor v Ružinove s možnosťou prestavby na jedno, alebo dvojizbové apartmány.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj nebytový investičný priestor /520 m2/ nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí bytového do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

AVENUE I admin. priestory v polyfunkčnom dome, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj administratívne priestory /520 m2/ nachádzajúce sa na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

Rezidencia Kalvárka | 3 izbový byt

Reality Nitra

3 izbový byt | Rázusova | 83.7 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,823 € 2686 €/m²

Kancelária Karlova Ves 20m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pribišova | 20 m²

Na prenájom moderné administratívno-obchodné priestory v Bratislave – Karlova Ves, Pribišova 47

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok so záhradou v lese – Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 503 m²

Ponúkame na predaj unikátnu kombináciu dvoch pozemkov v obľúbenej lokalite Abrahám – ideálne pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

37,725 € 75 €/m²

Veľký pozemok v lese – oáza pokoja v Abráhame

Reality Abrahám

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 6,712 m²

Na predaj ponúkame výnimočný pozemok o výmere cca 6 712 m² v tichej a zelenej časti obce Abráha

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

39,700 € 6 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 912 m 2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Furmanská | 912 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý je ideálnou voľbou pre výstavbu rodinného

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 125 €/m²

Rezidencia Kalvárka | 2 izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 62 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

198,583 € 3203 €/m²

Ponúkame na prenájom pozemok v Bratislave – Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Vinohradnícka | 1,200 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok s výmerou 1 200 m² na Vinohradníckej ulici v Bratislave – Podu

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestor pre sklad alebo menšia prevádzka, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Priestor pre sklad | Pribišova | 35 m²

Skladový vykurovaný priestor v objekte Business centrum Pribišova. Ide o prístavbu k objektu s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie