REZERVOVANÉ - Útulný 2 izbový byt s presklenou loggiou, so zariadením, v Košútoch

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 2490 €/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom po rekonštrukcii – Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

550 € 10 €/m²

PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii -komfort a priestor Vrútky

Reality Martin

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkam na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 85 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

3-izbový veľký byt Martin - centrum , pôvodný stav, záhrada

Reality Martin

3 izbový byt | - | 120 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj veľký 3-izbový rozľahlý byt v centre mesta Mar

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

209,000 € 1742 €/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

Na predaj 3i byt v širšom centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 73m2 vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

186,000 € 2548 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

157,000 € 2907 €/m²

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Znížená cena 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Štartovací byt byt alebo výhodná investícia - veľký 1. izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Uzlovská | 35 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investičnú príležitosť v lokalite, kde vás ráno budí s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

88,000 € 2514 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj veľkometrážny byt v Martine na Severe.

Reality Martin

3 izbový byt | - | 83 m²

Exkluzívne na predaj – priestranný 3-izbový byt s balkónom, Martin – Sever Ponúkame na predaj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1807 €/m²

1 izbový byt na predaj v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v Martine, v obľúbenej lokalite Podháj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 3655 €/m²

4 - izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 88 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Ma

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

183,000 € 2080 €/m²

3-izbový byt na predaj, Rázusova, Košúty I., Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Na predaj: 3-izbový byt s nadštandardne veľkou kuchyňou, Martin – Košúty I (Rázusova 3/1) Ponú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

139,900 € 2028 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22945)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie