❖ PRENÁJOM ❖ Komplet zariadený 2-izbový byt na prenájom •LUČENEC•

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Arm. Gen. L. Svobodu | 64 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na prenájom KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT na ul. L.

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný komplet na novoprerobený byt OPATOVÁ, okr. LC - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²

Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

130,000 € 1806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Lučenci...

Reality Lučenec

2 izbový byt | LC | 58 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukcií. Byt pozostáva z obývač

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pripravujeme: 3-izbový byt na prenájom na Rúbanisku s balkónom...

Reality Lučenec

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v Lučenci na Rúbanisku. Byt prejde čiastočnou rekonštrukc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pripravujeme prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na Vajanského ulici.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na ulici Vajanského. Byt pozostáva zo vstu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 1 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 1 izbový byt v blízkosti ce

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko III - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72947

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZBOVÝ BYT V LUČENCI 72m2- NA PREDAJ

Reality Lučenec

4 izbový byt | 0 m²

ID:179-114-ANOE 3D OBHLIADKA bytu: my.matterport.com/show/?m=kECRd4PVsg6 Ponúkame vám 4-izbo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Garsónka | 26 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72831

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

36,499 € 1404 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Martina Dibalová, kontakt: 0902 472 446, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,900 € 1474 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

118,999 € 1566 €/m²

VYMEŇ STARÝ byt za NOVÝ - predaj posledných 1-izbových bytov - MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE

Reality Lučenec

1 izbový byt | V.V.Majakovského | 39 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestranné a svetlé posledné tri jednoizbové byty v Bytovom do

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj,3 izbový byt, Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 63 m²

HD Reality, v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 ponúka na predaj kompletne zreko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNíŽENÁ CENA!! 3 izbový byt s loggiou - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 915 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie