NOVINKA ! Krásny komplet zariadený 3 izbový byt v novostavbe - Staré mesto Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 68 m²

Projekt sa nachádza vo vnútrobloku Moyzesovej ulice, v tichom a uzavretom dvore, ktorý poskytuj

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

5 izbový exkluzívny mezonetový byt v Košiciach, Masaryková ul.

Reality Košice-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Masarykova | 196 m²

Exkluzívny mezonet v srdci Košíc – výnimočný priestor pre náročných. Realitná kancelária TOBI

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový exkluzívny mezonet v centre Košíc na Masarykovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Masarykova | 196 m²

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový exkluzívny mezonet - Košice, Masaryková ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Masarykova | 196 m²

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj v pekný 4-izbový byt v Starom meste

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | 96 m²

Raymann real ponúka na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Starom meste Košice . Neh

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

2 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,000 € 4071 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 22 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v samom centre mesta Košice, na Alžbetinej ulici. V byte pekne

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 7500 €/m²

PREDAJ, 3 izbový byt na Štefánikovej ulici, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 77 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Štefánikovej ulici v Starom M

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM/ Exkluzívny apartmán v Starom meste-v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Apartmán | 291 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový apartmán v Starom meste Košíc. Apartmán

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Tehlový 3 izbový byt na predaj, Tyršovo nábrežie, Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 54 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj výnimočný, tichý, tehlový 3 – izbový byt, Tyršovo nábrežie,

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

280,000 € 5185 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie