3-izbový byt s loggiou v Starom meste, Jakobyho, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 74 m²

Spoločnosť Fénix reality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 3-izbový byt pražského ty

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 3108 €/m²

2 izbový tehlový byt, Zimná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

3 izbový byt v historickej budove na Mäsiarskej ul. v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 67.14 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Mäsiarskej ulici v Košiciach

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,900 € 4467 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt priamo v centre - Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Hlavnej ulici v Košiciach.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,000 € 4113 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt Košice – centrum, Mäsiarska ulica, vlastné parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 34 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Mäsiarskej ulici v historickom centre Košice, ktorý spája vý

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 6029 €/m²

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj 3 izbový tehlový byt Košice I.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 91 m²

REZERVOVANÉ Snívate o bývaní v blízkosti centra mesta? Rozhodli ste sa investovať do vlastné

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,900 € 3625 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 2 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 47 m²

Rezidencia Alžbetina, situovaná v srdci historického centra Košíc, ponúka skutočne unikátne bý

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,750 € 4910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 3 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 89 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,750 € 3716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 3 izbové mezonety

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Alžbetina | 84.2 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

298,500 € 3545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 4 izbové mezonety

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Alžbetina | 116.5 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,667 € 3259 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Alžbetina - 4 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alžbetina | 142 m²

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

436,917 € 3077 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ ! REZIDENCIA PRI RADNICI, Novostavba 1-izb.byt, loggia, pivnica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. - vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

211,999 € 7067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ PODKROVNÝ BYT V CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 139.2 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu jedinečného 4-izbového bytu na Sväto

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Info v RK

JEDINEČNÝ PODKROVNÝ BYT S PANORAMATICKÝM POHĽADOM NA DOM SV. ALŽBETY

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Svätoplukova | 118.7 m²

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

439,000 € 3698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 119 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný a elegantný 3-izbový byt s výmerou 113 m², doplnený o parkov

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

394,990 € 3319 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĹKORYSÝ 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

290,000 € 9667 €/m²

NOVINKA ! Krásny komplet zariadený 3 izbový byt v novostavbe - Staré mesto Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 68.09 m²

Projekt sa nachádza vo vnútrobloku Moyzesovej ulice, v tichom a uzavretom dvore, ktorý poskytuj

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

338,000 € 4413 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Upresniť hľadanie