3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V STAROM MESTE, BENCÚROVA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencurova | 113 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 2212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TEHLOVÝ 3-izb. byt pri radnici (69 m²) krásne parkety + balkón / Staré mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 69 m²

Polohovo skvelý byt, len pár metrov od Hlavnej ulice, je ideálny pre toho kto kto chce bývať pr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 98 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4172 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

425,500 € 3420 €/m²

Znížená cena !!! Skvostný 3 izbový byt na Kuzmányho sídlisku

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 0 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj skvost v podobe

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Dvojizbový neobrúsený byt na Lomennej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 0 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj neobrúsený pries

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

F015-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre – Lomená ulica,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 €

Na predaj 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 0 m²

F012-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt v atraktívnej lokalite.

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

243,000 €

Pozoruhodné 3izbové bývanie blízko centra (006-113-JFE)

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Byt je priestranný, má cez 70m2 a nachádza sa na žiadanom druhom poschodí v skvelej lokalite, p

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

248,900 €

Predaj 2 izbového bytu blízko centra Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Blízko do centra, blízko na stanicu, blízko všade môžete mať z 2 izbového bytu v Košiciach. Po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

181,900 € 3248 €/m²

1 - izbový LUXusný byt s klímou + loggia v tesnej blízkosti AUPARKU.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt, oproti OD AUPARK a bizni

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

194,999 € 5571 €/m²

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

3 - izbový tehlový byt v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,999 € 3929 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt v Košiciach časť Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 78.09 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt v zateplenej bytovke v blízkosti centra

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 1,5 izbový byt na ul. Štítova, Kuzmányho, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný 1,5-izbový

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 5000 €/m²

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

Košice Letná, Malá Praha: 80 m² byt s potenciálom 3 izieb

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Letná | 80 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Letnej ulici v Košiciach, v lokalite známej ako Malá Praha.

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,900 € 3374 €/m²

Byt v Košiciach na Letnej s možnosťou 3-izbovej dispozície

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 80 m²

Na predaj 80 m² byt na Letnej ulici v Košiciach s balkónom a pripraveným návrhom úpravy na 3-iz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,900 € 3374 €/m²

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Upresniť hľadanie