Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE, UL. HAVIARSKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Petersen Realitný Servis vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s výmerou 65 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3523 €/m²

Prémiové rezidenčné bývanie - 4 izbový byt - Palác Jeney

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 121.3 m²

Vytvorte si svoj domov v prestížnom projekte, kde sa spája moderný dizajn s historickým šarmom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

556,500 € 4588 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Palác Jeney - 4 izbový byt - Prémiové rezidenčné bývanie

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 151.05 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

603,750 € 3997 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový ,,PRAŽSKÝ" byt so 6 m loggiou, 75 m², STARÉ MESTO - Magurská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 68 m²

Byt, ktorý si vieš spraviť presne podľa seba – bez kompromisov. Výborná dispozícia, tri svetové

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

224,990 € 3309 €/m²

PREDANÉ 2-izbový byt v historickom centre mesta, Mlynská ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynská | 59 m²

Ponúkame na predaj byt situovaný na Mlynská ulica, v absolútnom centre mesta Košice. Nehnuteľno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 4220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový prémiový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný a štýlový 3-izbový tehlový byt s celkovou výmerou 115 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,999 € 3304 €/m²

Rezervované - 2-izbový byt v centre mesta pri radnici, 66 m², tehlová stavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou polohou priamo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

185,000 € 2803 €/m²

NA PREDAJ,3 IZBOVÝ NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE,KE-ŠTÍTOVÁ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štítová | 73 m²

Existujú byty v Starom Meste. A potom sú byty, ktoré Vám umožnia žiť Staré Mesto naplno – s pok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 3835 €/m²

Na predaj 2 izbový slnečný byt - Hutnícka ulica Košice - REZERVOVANÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hutnícka | 55 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný veľmi príjemný 2 izbový byt v srdci Koší

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 3436 €/m²

člen NARKS

MODERNÝ TEHLOVÝ BYT V CENTRE KOŠÍC, 82 m², Svätoplukova, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

Realitná kancelária REALIFY Vám ponúka na predaj výnimočný byt so štýlovým dizajnom v Starom me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3127 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - Štúrová, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²

Staromestský 3-izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

345,000 € 3607 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj luxusneho 2 - izbového tehlového bytu, pri centre

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,999 € 3898 €/m²

1-izbový TEHLOVÝ byt po kompletnej rekonštrukcii – Jesenná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 28 m²

Malý byt, veľká príležitosť – bývaj v centre alebo nechaj peniaze pracovať za teba. Realitná sp

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

159,990 € 5714 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ- 2 izbový byt ČSL armády, 54 m2 +loggia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný byt o výmere 54 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 3611 €/m²

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 54,84 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3623 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v centre Starého Mesta v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 120 m²

Ponúkame na predaj krásny a výnimočný 4-izbový byt v centre Starého Mesta v Košiciach, na ideál

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

498,000 € 4150 €/m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Mlynská, Košice, Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 82 m²

Rezervované Erik Sabol z Reality s VAMI vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť byt v ikoni

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie