3izb.byt vo vyhľadávanej lokalite na predaj , Staré Mesto- KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 65.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt s loggiou v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,900 € 3597 €/m²

Novinka
Novinka

Dvojizbový byt Košice I. - staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56m² na ulici Lomená v Košiciach, mestsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

183,400 € 3275 €/m²

Na predaj 2-izbový byt, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj priestr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj podkrovný byt v srdci Košíc – Alžbetina ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Iný byt | Alžbetina | 85 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka skvelú možnosť bývania alebo inves

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

349,990 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

Predaj meštiacky byt historické centrum mesta Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 74.08 m²

Predaj meštiacky byt s vysokými stropmi a výborným investičným potenciálom - historické centru

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

275,000 € 3712 €/m²

Predaj 3izb tehlový byt na Bencúrova ul. s vlastným dvorom s možnosťou na parkovanie, širšie centrum mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 73 m²

3-izbový byt s dušou v tehlovom dome, 73 m² – Bencúrová ulica, Košice (širšie centrum) v blízko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

221,000 € 3027 €/m²

Rezervované - Ponúkame 1izb byt na predaj v centre mesta Košice, Tyršovo nábrežie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 4024 €/m²

Veľký 4 izbový tehlový byt, Masarykova ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Masarykova | 150 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj unikátny 4-izb

Publikované: 18.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ, 2-izbový byt v blízkosti centra - Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite K

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 € 3214 €/m²

KUZMÁNYHO - 1.5 izbový byt - kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Kuzmányho | 39 m²

Pripravujeme do ponuky 1.5 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré M

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,990 € 4359 €/m²

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

ATRAKTÍVNA CENA za 2 izbový byt, v centre mesta Košice, Mojmírová ulica, 57 m2

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 57 m²

Ste náročnejší a radi by ste vlastnili výnimočný byt v historickom centre mesta Košice? Byt sa

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 4386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj staromestský 1-izb. byt v srdci Košíc-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt po kompletnej r

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

196,000 € 4780 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3523 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii blízko centra

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 54 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

223,900 € 4146 €/m²

Projekt Byty Jantárová – 2-izbový byt s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jantárová | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt na ulici Jantárová, vo vyhľadávanej lokalite blízko centra. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 4457 €/m²

Na predaj 1-izbový byt – Palárikova 9, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Palaríkova | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Palárikovej ulici č. 9 v Košiciach.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

175,000 € 4167 €/m²

NÁMESTIE L. NOVOMESKÉHO - 3 iz. byt, 70 m2, Vyhľadávaná lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 70 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3557 €/m²

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

3-izbový byt s veľkým šatníkom a krásnym výhľadom – ČSA, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jednoizbový byt, Jesenná ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

155,000 € 17 €/m²

Mezonet, 140 m2, tehla, (3.p) Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Jilemnického | 140 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie