(JubX0VQ97Ul) Aktualizovaný: 29. 11. 2022 1. publikácia: 29. 11. 2022

Investičná príležitosť – 2 výnimočné apartmány v rodinnom dome - Bešeňová

Bešeňová 95
Bešeňová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

370 000 € 1682 €/m²

Základné informácie

Druh:
Apartmán

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
220 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Bešeňová, vhodný či už na vlastné bývanie, alebo aj na podnikanie. Dom je rozdelený na 2 nadštandardne veľké a moderné apartmány – každý s podlahovou plochou 110 m2, samostatným vchodom a vlastným parkoviskom. Predáva sa kompletne zariadený a je pripravený na nasťahovanie sa. Každý apartmán má kapacitu 7 osôb, takže celková kapacita je 14 ľudí.

Apartmán na prízemí disponuje obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, 2 spálňami, kúpeľňou so sprchou a samostatným WC + chodbou so šatníkom. Je nový, veľmi vkusne zariadený a kompletne vybavený. Interiér je ladený do dreveného hnedého dekoru. Apartmán na poschodí má veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, 2 veľké spálne a kúpeľňu s WC. Je priestranný a vzdušný, s veľmi príjemnou atmosférou. K dispozícii je priestranná udržiavaná záhrada a aj moderný a plne vybavený altánok o výmere 50 m2 s plynovým grilom, kuchynkou a posedením. Pred altánkom je veľké parkovisko pre 3 vozidlá.

Rekonštrukcia horného apartmánu prebehla v roku 2015, bola menená aj strecha. Spodný apartmán spolu so záhradou a altánkom prešli rekonštrukciou v roku 2019. Dom je tehlový a kompletne zateplený. Oba apartmány majú diaľkové ovládanie na vykurovanie nastaviteľné cez mobilnú aplikáciu. Je možné aj pripojenie krbovej vložky. Taktiež je okolo celého domu zavedený kamerový systém.

Energie: 180,-€/ mesiac

V prípade záujmu o pokračovanie podnikania v krátkodobom ubytovaní, apartmánový dom má zabehnutú klientelu s celoročným pokrytím a s vysokou známkou kvality - 9,7 (booking.com). V prípade záujmu vie majiteľ odovzdať celú agendu aj know-how.
Je však možné ho okamžite a bez stavebných úprav používať buď na súkromné účely - na trvalé bývanie, alebo ako víkendový dom, prípadne dlhodobý prenájom, závisí to od potreby a očakávaní.

Dom sa nachádza v centre obce, len cca 600 metrov od Vodného parku Bešeňová. V okolí je možné sa venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. Archeologický park Havránok je vzdialený 4,3 km a vodná nádrž Liptovská Mara 5 km. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 metrov a obchod s potravinami sa nachádza vo vzdialenosti 200 metrov.

Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
220 m²

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Rok poslednej rekonštrukcie:
2019

Prechodová izba:
Nie

Terás:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
150 €

Vykurovanie:
Podlahové

Bezpečnosť:
Strážna služba

Vybavenie:
Vonkajšie parkovacie miesto

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Vítězslav Mareš

Pobočka Ružomberok

+421918246319 zobraziť číslo

RK SPIRIT s.r.o.

Bystrická cesta 5649/4A • 03401, Ružomberok (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

370 000 € 1682 €/m²

Kontakt na predajcu

Vítězslav Mareš

Pobočka Ružomberok

+421918246319 zobraziť číslo