Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Top
Top

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VARGA - DOM-REALÍT / 27 poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 6846 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vazovova | 262 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,500 € 6813 €/m²

Top
Top

3 izbový byt v Eurovea Tower s 2x parkingom na 24. poschodí - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Eurovea Tower

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

780,000 € 6610 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie