1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²
KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p
300,000 € 7958 €/m²
2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²
Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol
480,000 € 9577 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²
F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou
619,900 € 10080 €/m²
4 izbový byt | Čulenova | 114 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Čulenova | 52 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt
365,000 € 7019 €/m²
4 izbový byt | Dunajská | 121 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt
735,000 € 6074 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 51 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ
310,000 € 6078 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²
Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick
429,000 € 6923 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 98.9 m²
Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre
Cena dohodou
2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²
Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b
375,000 € 7613 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Landererova | 93.8 m²
Realitná kancelária NUERA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe
750,000 € 7996 €/m²
3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²
Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,
509,000 € 6484 €/m²
Mezonet | 140 m²
SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k
890,000 € 6357 €/m²
3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²
Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v
648,000 € 6812 €/m²
3 izbový byt | Downtown | 86 m²
!!LUXUSNÉ BÝVANIE V SRDCI MESTA!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj
555,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 54 m²
Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ
299,000 € 5537 €/m²
3 izbový byt | Mýtna | 63 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj utúlný 3- izbový byt v novostavbe Tower One z roku 2021 Byt o v
350,000 € 5556 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
439,900 € 8751 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²
SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj
Cena dohodou
2 izbový byt | Továrenská | 49 m²
Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park
387,000 € 7898 €/m²
4 izbový byt | Kysucká | 147 m²
PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž
560,000 € 3810 €/m²
2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov
295,000 € 6667 €/m²
2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²
Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten
295,000 € 6197 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.