Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Novinka
Novinka

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Život v centre bez kompromisov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné. Predstavte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3D PREHLIADKA - ZARIADENÝ MODERNÝ 3izb. MEZONET., ul. LEŠKOVA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 162 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný priestranný mezonetový 3 izb. byt v na ul. Lešková v lukratívne

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

820,000 € 5062 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23080)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie